Enter The Dominatrix 4.Oyuna Kısmetmiş!

Oyun tarihinin belki de en uçuk yapımlarından olan Saint’s Row serisinin 3. oyunu için düşünülen Enter The Dominatrix DLC’si 4. oyuna geçiş yaptı! Okumaya devam et Enter The Dominatrix 4.Oyuna Kısmetmiş!

Saints Row 4’e “Düşük Şiddet Versiyonu” Getirildi!

Avustralya’da yeni uygulanmaya başlanan derecelendirme kurallarından geçmeyi başaramayan ilk oyun olan Saints Row 4’e “düşük şiddet versiyonu” getirildi. Okumaya devam et Saints Row 4’e “Düşük Şiddet Versiyonu” Getirildi!

Saint’s Row 4 Avustralya Derecelendirme Kuruluşundan Geçemedi!

Deep Silver ve Volition Inc.in hazırladıkları Saint’s Row serisinin son halkası Avustralya Derecelendirme Kuruluşunun yeni düzenlemelerinden de geçmeyi başaramadı! Okumaya devam et Saint’s Row 4 Avustralya Derecelendirme Kuruluşundan Geçemedi!

THQ Markalarının Satışı Başladı!

İflas koruma başvurusuyla gündeme bomba gibi düşen THQ en sonunda resmen sahip olduğu markaları diğer yayıncı firmalara satmaya başladı. Okumaya devam et THQ Markalarının Satışı Başladı!

Saints Row 3: Enter The Dominatrix İptal Edildi!

Ama hemen üzülmeyin, lakin sıradan bir ek paket olması düşünülen Enter The Dominatrix, Saints Row 4 ile daha da genişletilmiş olarak gelecek! Okumaya devam et Saints Row 3: Enter The Dominatrix İptal Edildi!