THQ Markalarının Satışı Başladı!

İflas koruma başvurusuyla gündeme bomba gibi düşen THQ en sonunda resmen sahip olduğu markaları diğer yayıncı firmalara satmaya başladı. Okumaya devam et THQ Markalarının Satışı Başladı!

Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Bu yazın kavurucu sıcaklarını daha bir sıcak hale getiren sayılı oyunlardan biri olan Darksiders 2’nin üçüncü genişleme paketi The Demon Lord Belial bugün itibariyle yayınlanmaya başladı! Okumaya devam et Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Darksiders II İnceleme

Darksiders II ailelinizin oyunu olabilir, zira bu sefer konumuz kardeşlik bağları! Okumaya devam et Darksiders II İnceleme

Darksiders II’den Yepyeni Ekran Görüntüleri!

“Savaşla başlayan ölümle biter!” sloganıyla önümüzdeki birkaç hafta içerisinde biz oyuncularla buluşacak olan Darksiders II’den 6 adet yepyeni ekran görüntüsü yayınlandı. Okumaya devam et Darksiders II’den Yepyeni Ekran Görüntüleri!

Darksiders II En Az 25 Saat Sürecek!

Sabırsızlıkla beklediğimiz Darksiders II’den ilk detaylar gelmeye başladı. Açıklanan ilk bilgilere göre Darksiders II’nin oynanış süresi “en az” 25 saat olacak! Ve bu daha başlangıç!.. Okumaya devam et Darksiders II En Az 25 Saat Sürecek!

Darksiders 2: The Last Sermon Trailer

Death’in cennet ve cehennem arasında kalmasıyla oyunumuza ironik bir anlam yüklenmişti. Peki Darksiders 2 oyuncular için ne gibi yenilikler içeriyor?

Okumaya devam et Darksiders 2: The Last Sermon Trailer

Darksiders 2: The Last Sermon Videosu Genişletildi

THQ merakla beklenen projesi Darksiders 2 için hazırlanan “The Last Sermon” trailerını genişletti.

Okumaya devam et Darksiders 2: The Last Sermon Videosu Genişletildi

Darksiders 2’nin Live Action Trailer’ı nefes kesiyor

Vigil Games’in geliştirdiği ve THQ bandıralı olarak piyasaya sürülecek olan aksiyon macera oyunu Darksiders II için kısa bir live action trailer yayımlandı. Okumaya devam et Darksiders 2’nin Live Action Trailer’ı nefes kesiyor