BioShock’u Andıran Close to the Sun İçin Duyuru Fragmanı Yayınlandı

Akıllara BioShock serisini getiren FPS türündeki korku oyunu Close to the Sun’ın duyuru fragmanı yayınlandı.

Okumaya devam et BioShock’u Andıran Close to the Sun İçin Duyuru Fragmanı Yayınlandı

Epic Games’in Moba Oyunu Paragon İyi Haberle Karşımızda!

Gears of War serisi ile hafızalarımıza kazanan Epic Games, Unreal Engine motoru ve MOBA türünün harmanı Paragon ile oldukça iddialı duruyor.

Okumaya devam et Epic Games’in Moba Oyunu Paragon İyi Haberle Karşımızda!

Unreal Tournament’ın Geleceği Başlıyor

Bir efsane daha yeniden doğuyor. Unreal Engine Blog’u bugün yeni Unreal Tournament üzerinde çalışmaya başladıklarını ve bunu UT tutkunları ile birlikte yapacaklarını duyurdular. Okumaya devam et Unreal Tournament’ın Geleceği Başlıyor

Magus için Çıkış Tarihi Belli Oldu!

“And the world will never be the same again! “ sloganı ile bizlere tanıtılan Magus’un çıkış tarihi belli oldu.
Black Tower Stüdyoları ile Aksys Games’in beraber geliştirdiği Magus, 25 Şubat tarihinde piyasada bizleri bekliyor. Third-Person bir macera oyunu olan Magus, ünlü oyun motoru Unreal Engine ile geliştirildi.

magus2

Biraz hikayeden bahsedelim. İnsanoğlu var oluşundan beri ortak tek amacı var belki de. O da hükmetmek… Bu sırada da Tanrıların gücü azalıyor tabi. Çeşitli inançlar doğmaya başlıyor. Oyunun hikaye kısmı da buradan geliyor. Yeni akımlar ile Tanrılar arasında bir savaş denebilir. Karakterimiz Magus ve onun yanında olan Kinna ile bilinmeyen geleceği adım atıyoruz!
Temel oynanış olarak, bizlere üç temel büyü sağlanıyor. Bunlar; kırmızı, mavi ve yeşil. Üçününde ayrı ayrı güçleri var tabi. Bunların yanında da ilerledikçe yeni yetenekler bizleri bekliyor.

magus

Hatırlatmak gerekirse oyun, sadece PS3 için 29.99 Dolara piyasaya çıkacak. Bakalım tutarsa diğer platformlara da gelebilir. Alışmadık mı zaten oyunların konsoldan sonra bilgisayara çıkmasına?

90’ların Efsane İsimlerinden Flashback Geri Dönüyor!

Ubisoft bir efsaneyi daha tarihin tozlu raflarından çıkartıyor! Okumaya devam et 90’ların Efsane İsimlerinden Flashback Geri Dönüyor!

Unreal Engine 4 Wii U’da Çalışabilecek

Epic Games’in bir sonraki nesil için özel olarak geliştirdiği yeni grafik motoru Unreal 4 düşündüğümüzden de yetenekli çıktı. Okumaya devam et Unreal Engine 4 Wii U’da Çalışabilecek