PlayStation Now’ın Betası İngiltere’de Başladı

Bulut teknolojisi kullanarak PlayStation 3 oyunlarını PlayStation 4 üzerinden oynamayı sağlayacak sistem İngiltere’de görücüye çıktı. Okumaya devam et PlayStation Now’ın Betası İngiltere’de Başladı

İngiltere’de Tomb Raider Rüzgarı!

Futbolun beşiği olan İngiltere’de çok uzun zamandır en çok satan oyun olarak karşımıza çıkan Fifa 14, Tomb Raider: Definitive Edition’un çıkışıyla tahtından oldu.

Geçtiğimiz gün İngiltere’de en çok satan oyunların listesi yayınlandı. Listenin zirvesinde Tomb Raider serisinin yeni oyunu olan Tomb Raider: Definitive Edition bulunuyor. Uzun süredir 1. sırada yer alan Fifa 14 ise 2. sıraya gerilemiş durumda. Listenin 3. sırasında ise Call Of Duty Ghost’u görüyoruz.

Aslında çoğu otoriteye göre  Tomb Raider’ın birinciliği kazanması oldukça ilginç. Çünkü hem fiyatının yüksekliği hemde grafik eklentisi dışında herhangi bir yenilik bulunmaması oyunun satışlarını olumsuz yönde etkileyeceği düşünülüyordu. Ancak İngiliz oyun severler bu kez otoriteleri yanıltmış oldu.

İşte UK Charts’ın listesi:

1.Tomb Raider: Definitive Edition
2. FIFA 14
3.Call of Duty: Ghosts
4.Battlefield 4
5.LEGO Marvel Super Heroes
6.Assassin’s Creed IV: Black Flag
7.Grand Theft Auto V
8.Need Fosr Speed: Rivals
9.Killzone Shadow Fall
10.Gran Turismo 6

Bazı Total War Oyuncuları Rome II İçin Savaş Başlattı

Total War oyuncularının basit istekleri nasıl savaşa dönüşebilir? Rome II’de aranan özellikler Creative Assembly ve Sega’yı zor durumda bırakabilir.
Okumaya devam et Bazı Total War Oyuncuları Rome II İçin Savaş Başlattı