OF! Özel: Fiyatına İki Kez Bakmanız Gereken 10 Oyun

Bayram ile oluşan boşlukta oyunlara sarılan oyunculara uyarı niteliğinde bir liste hazırladık. Bu oyunların fiyatlarına iki kez bakın, akabinde satın alın.

Okumaya devam et OF! Özel: Fiyatına İki Kez Bakmanız Gereken 10 Oyun

E3 2016: The Division’a 2 Yeni DLC Göründü

Ubisoft, sevilen oyunu The Division içeriğini genişletmeye devam ediyor. Underground ve Survival isimlerinde iki yeni DLC yolda. Okumaya devam et E3 2016: The Division’a 2 Yeni DLC Göründü

Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

Mısırlı grafik tasarımcı İbrahim Hamdi, ünlü ve simgesel oyun logolarından bir demet almış ve onları genel tasarım çizgisinde tutarak tercüme etmiş. Sonuçlar ise muhteşem diye biliriz. Okumaya devam et Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

Konsol Savaşlarında Yeni bir Cephe: The Division

Tom Clancy’s The Division oyunu geçtiğimiz Haziran ayında E3 fuarında duyurulmuştu. Duyurulduğu ilk günden beri hangi konsola geleceği gazetelerde ve sosyal medyada sık sık sorulan bir soru. Xbox One mı? yoksa PS4 mü? Bu sorunun cevabını bekleyen biz oyunseverlere oyunun ana tasarımcısı Mathias Karlson’dan bir cevap geldi.

“Ben her yeni jenerasyonda yaptığım gibi her iki yeni nesil konsolu da satın alacağım. Çünkü ben konsol markalarını değil, oyunları oynarım. Yeni nesil iç çıkacak her oyunu da oynamak istiyorum.”

Aslında bu sözlerle Mathias Karlson her iki konsolada eşit mesafede yaklaştığını anlıyoruz. Mathias Karlson oyunseverlere de tavsiye vermeden geçmedi, ”Her ne kadar kendi konsollarınıza sadık kalmak isteseniz de sadece oyunu oynayın markalara bağlı kalmayın.”demesi oldukça dikkat çekiciydi.

Xbox One ve PS4 rekabeti Tom Clancy’s The Division ile devam ediyor. Şu anda bu konu hakkında daha fazla bilgi yok ancak yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Snowdrop Engine Ve The Division İle Grafik Şöleni

Yeni nesil oyun konsolları artık yavaş yavaş hayatımıza girdi. Durum böyle olunca, oyun yapımcıları sektörden kendi pazarlarını arttırabilmek için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Bu geliştiricilerden biri de Ubisoft. Firma “TomClancy’s The Division” adında yeni nesil konsollar için oyun duyurmuştu geçtiğimiz aylarda. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen VGX’de oyundan bir kısım görüntü bizlere sunuldu. Gösterimin asıl ama kullanılan oyun motoru “Snowdrop Engine” ile neler ortaya çıktığını bizlere göstermek.

Videoyu incelediğimiz zaman çevre ile nesneler arasında ki etkileşim gerçekten büyüleyici bir güzelliğe sahip. Yıpranmış veya delinmiş olan nesnelere baktığımız zaman, yüzümüze vuran ışık süzmeleri çok detaylı biçimde yapılmış. Bunun yanında saat değişimleri arasında ki farklar, mevsim değişimleri ve kurşunlar sebebi sonucu olan kırılma ve çatlamalar çok iyi yansıtılmış.

Kısacası, yeni oyun konsollarında grafik şöleni yaşanacak gibi gözüküyor.

Tom Clancy’s The Division PC’lere Gelsin Mi?

E3 Fuarına damga vuran oyunların başında yer alan Tom Clancy’s The Division’ın Next-Gen konsolların yanı sıra PC’lere de gelmesini ister misiniz? Okumaya devam et Tom Clancy’s The Division PC’lere Gelsin Mi?