E3 Sony Özel: Grim Fandango Geri Dönüyor!

Gelmiş geçmiş en iyi adventure oyunlarından birisi sayılan Grim Fandango PS4 ve PS Vita için remastered olarak geri dönüyor!

Okumaya devam et E3 Sony Özel: Grim Fandango Geri Dönüyor!

Kickstarter da Broken Age’e Yeterli Gelmedi!

Double Fine’ın Kickstarter ile uzun süre gündemi meşgul ettiği point and click türündeki yeni macerası Broken Age için toplanan para yeterli gelmedi… Okumaya devam et Kickstarter da Broken Age’e Yeterli Gelmedi!

Double Fine Adventure Ouya’ya Özel Olacak!

Kickstarter furyasını başlatan Tim Schafer’in henüz cismini göremediğimiz macera oyunu Double Fine Adventure’ın Ouya’nın çıkış oyunlarından biri olacağı duyuruldu! Okumaya devam et Double Fine Adventure Ouya’ya Özel Olacak!

Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

Tim Schafer’in başlattığı ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyen Kickstarter projesini artık duymayanınız kalmamıştır. Bir ay gibi kısa bir sürede yapımcılara istediklerinin kat kat üzerinde bir mali kaynak sağlayan Kickstarter’a başvuran ikinci isim olan Brian Fargo’nun Wasteland 2 projesinin başlattığı sırada bu muazzam olaya iştirak etmek isteyen bir isim daha vardı! Chris Avellone… Okumaya devam et Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!

Brian Fargo’dan tüm hayranlarına müjde! Wasteland 2 ile birlikte orjinal Wasteland’e de sahip olabileceksiniz!.. Okumaya devam et Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!