Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

San Diego’da düzenlenen Comic Con’a katılan Telltale Games, Walking Dead’in üçüncü sezonu hakkında yepyeni bilgileri oyunculara sundu.
Okumaya devam et Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

The Walking Dead’in Yeni Sezonu E3 2016’da Duyuruldu

Ve sonunda geliyor. Telltale katıldığı E3 konferansında IGN’e yaptığı açıklama ile The Walking Dead’e üçüncü sezonu çıkaracaklarını onayladılar.

Okumaya devam et The Walking Dead’in Yeni Sezonu E3 2016’da Duyuruldu

The Walking Dead Üçüncü Sezonu Sonbaharda Geliyor

Telltale Games’in en sevilen oyunlarından birisi The Walking Dead’in üçüncü sezonu, Sonbahar 2016’da çıkıyor.

Okumaya devam et The Walking Dead Üçüncü Sezonu Sonbaharda Geliyor

The Walking Dead’in Yeni Nesil Çıkış Tarihleri Açıklandı!

The Walking Dead Sezon 1 ve Sezon 2 oyunlarının PS4 ve Xbox One çıkış tarihleri açıklandı.

Okumaya devam et The Walking Dead’in Yeni Nesil Çıkış Tarihleri Açıklandı!

The Walking Dead S2E1 All That Remains Fragmanı Yayınlandı

Telltale Games’in geliştirdiği çizgi romandan uyarlama bir oyun olan The Walking Dead’in, ikinci sezonunun ilk bölümüne ait yeni bir fragmanı görücüye çıktı.

İlk oyunda olduğu gibi yine hikayeyi yaptığımız seçimler doğrultusunda değiştirebileceğimiz yapımda, oyuncular Clementine’i kontrol ederek onun hikayesini yaşayacaklar. Season 2, 2014 yılında hepsinin çıkmış olması planlanan 5 bölümden oluşacak.  Ve bütün bölümleri dijital olarak indirilebilir olacak.

Fakat Telltale’ın oyunun çıkacağı platformlar için çıkış tarihlerinin teyidinin beklendiği öğrenildi. Aynı isimli popüler dizisiyle de marka olarak milyonlarca kişiyi kendisine bağlayan The Walking Dead, geçtiğimiz aylarda Season 1 için 400 Days isimli özel bir oyunda karşımıza çıkmıştı.

PC’ye 17 Aralık, PSN ve XBOX Live’a ise 18 Aralık’ta çıkacak yapımın diğer platformlarda ne zaman çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor. İşte yeni bölümün fragmanı:

The Walking Dead Season 2 Vine’ındaki Gizem Ne Anlatıyor?

Hepimiz biliyoruz ki Clementine’ı her ne kadar çok sevsek de The Walking Dead serisini oynamamızın asıl nedeni Lee’dir. Ya da biz mi böyle düşünüyoruz?

1. Sezon’dan spoiler vermeden karakter ve oyun hakkında konuşmak oynamayan gerçekten çok zor. En azından Lee’nin, 2. Sezonda bir rol alacağını düşünebiliriz… Bunu ise Telltale Games’in paylaştığı Vine videosundan düşünüyoruz.

Klip her ne kadar 5 saniye olsada “Clementine Lee’nin yarısından parçalanmış bir fotoğrafını gördüğü” olayı bizi heyecanlandıran detay olarak açığa çıkıyor. Şu anda her ne kadar bunun gerçekten oyun içinde bir kesit olup olmadığını bilmesek de şimdilik heyecanlanmamıza sebep oldu…

The Walking Dead Sezon 2 Bölüm 1, 17 Aralık 2013’TE PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını yapacak.

The Walking Dead Sezon 2’de Clementine Geri Dönüyor

San Diego Comic-Con’da konuşan The Walking Dead’in yapımcı firması Telltale, birinci sezonunun ana karakterlerinden Clementine’ın, ikinci sezonun “kesin bir parçası olarak” geri döneceğini doğruladı. Okumaya devam et The Walking Dead Sezon 2’de Clementine Geri Dönüyor

Walking Dead Season 2’de Hangi Karakterleri Görmek İstersiniz?

Telltale Games’in korku ve macerayı başarılı bir şekilde harmanlayarak dikkatleri üzerine çeken serisi The Walking Dead’in ikinci sezonunda tanıdık hangi yüzleri görmek isterdiniz? Okumaya devam et Walking Dead Season 2’de Hangi Karakterleri Görmek İstersiniz?