The Elder Scrolls Online: Litany of Blood Başarım Rehberi

“Tatlı Ana, Tatlı Ana, evladını gönder bana, değersizlerin günahlarının vaftizi için, korkuyla ve kanla. —Kara Ayin” The Elder Scrolls Online oynayıp, Dark Brotherhood DLC’sine sahipseniz; bu sözleri kullanarak, birilerini öldürmek isteyenlerin kontratlarını mutlaka yerine getirmişsinizdir.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Litany of Blood Başarım Rehberi

The Elder Scrolls Online: Crafting Writs Nedir?

Serinin belki de en detaylı craft sistemine sahip olan Elder Scrolls Online’da karşılaştığınız Crafting Writs görevlerinin nasıl yapıldığı ve ne gibi faydaları olduğunu öğrenmek ister misiniz? O halde bu rehber tadındaki yazımız, size bilmeniz gereken her şeyi sunacaktır.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Crafting Writs Nedir?

The Elder Scrolls Online: Gold Edition Duyuruldu

ZeniMax Online tarafından, serinin ilk ve tek MMO oyunu için yepyeni bir koleksiyon paketi, The Elder Scrolls Online: Gold Edition duyuruldu!

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Gold Edition Duyuruldu

The Elder Scrolls Online: Nasıl Vampir Olunur?

The Elder Scrolls Online’da vampir olmak çoğu oyuncunun hedefi oldu. Ancak vampir olabilmek için, tıpkı fantastik kurgulardaki gibi, bazı adımları geçmeniz gerekiyor. Bunun için elbette ki en bilineni bir vampir tarafından ısırılmaktır. Peki, Elder Scrolls Online’da vampir nasıl olunur, gelin hep birlikte öğrenelim.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Nasıl Vampir Olunur?

The Elder Scrolls Online: Tel Var Stone Rehberi

Tel Var Stones, Elder Scrolls Online’daki yeni bakiye diyebileceğimiz bir özellik olarak eklenmişti. Sadece Imperial City bölgelerinden elde edebileceğiniz bu bakiyeyi, ekipmanlarınız için daha kaliteli eşyalar almak ya da özel trading post’larda ticaretini yapabilmek için crafting kaynakları satın almak üzere kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Tel Var Stone Rehberi

The Elder Scrolls Online: Envanter Nasıl Genişletilir?

Eğer looter bir oyuncu tarzına sahipseniz, The Elder Scrolls Online’da da, her MMORPG’de olduğu gibi, envanterinizde daha fazla alana ihtiyaç duyarsınız. Peki, Elder Scrolls Online’da envanter nasıl genişletilir?

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Envanter Nasıl Genişletilir?

The Elder Scrolls Online: Hızlı Enchanting Seviyesi Artırma

The Elder Scrolls Online (ESO) oynarken, karakterinizin sahip olabileceği crafting skill’leri vardır. ESO’daki crafting sistemi aslında, diğer oyunların sistemlerine benzese de bazı noktalarda ayrılırlar. Sürekli bir ESO oyuncusu da, yeni ESO oyuncusu da, crafting sistemine alışmakta her seviyede zorluk çeker. Bu alışkanlığı bir yola oturtabilmek için uygulamanız gereken işlemler vardır.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Hızlı Enchanting Seviyesi Artırma

The Elder Scrolls Online: Daha Hızlı Seviye Nasıl Atlanır?

Daha hızlı seviye atlamak konusunda oyuncular, çoğu MMORPG oyununda olduğu gibi The Elder Scrolls Online’da da sorun yaşarlar. Aslında her oyunda daha hızlı seviye atlamanın taktikleri olduğunu düşününce level cap’e merdivenleri ikişier ikişer, hatta dörder dörder çıkarak erişebiliyorsunuz. Eler Scrolls Online’da, seviye atlamak hızını artıracak tekniklerini gelin hep birlikte inceleyelim.

Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Daha Hızlı Seviye Nasıl Atlanır?

The Elder Scrolls Online: Imperial City Meydana İnmeye Hazırlanıyor

Tamriel topraklarındaki bitmek bilmeyen mücadele tekrardan alevleniyor.
Okumaya devam et The Elder Scrolls Online: Imperial City Meydana İnmeye Hazırlanıyor