Deep Down’un Bir MMORPG Olduğu Ortaya Çıktı!

Capcom’un Playstation 4 lansmanında ağzımıza bir parmak bal çalarcasına yayınladığı videosuyla sabırsızlık içerisinde beklemeye başladığımız Deep Down’dan güzel haberler var! Okumaya devam et Deep Down’un Bir MMORPG Olduğu Ortaya Çıktı!

Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!

Insomniac Games E3 Microsoft konferansında yeni oyunları Sunset Overdrive’a ait bir teaser yayımladı. Okumaya devam et Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!

Yarın Yeni Bir Deus Ex’e Kavuşuyoruz!

Square Enix’in tozlu raflardan çıkartıp yeniden can verdiği serilerden biri olarak dikkat çeken Deus Ex’e yepyeni bir halka daha katılıyor! Okumaya devam et Yarın Yeni Bir Deus Ex’e Kavuşuyoruz!

Orijinal Fable Xbox 360’a Geri Geliyor!

Microsoft’un önemli stüdyoları arasında yer alan ve Fable serisiyle ün salan Lionhead Studios sevilen serilerinin ilk oyununu HD olarak yeniden bizlerle buluşturuyor! Okumaya devam et Orijinal Fable Xbox 360’a Geri Geliyor!

Telltale’in Walking Dead’inin 2.Sezonu Yola Çıktı!

Telltale Games’in geçtiğimiz yıla damga vuran korku – macera oyun dizisi Walking Dead’in 2. Sezonuna ait ilk teaser yayımlandı! Okumaya devam et Telltale’in Walking Dead’inin 2.Sezonu Yola Çıktı!

Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu! Okumaya devam et Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!