Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Ubisoft bu ay düzenlenecek olan Gamescom etkinliğine bomba gibi hazırlanıyor! Okumaya devam et Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Sam Fisher’ın son macerası olan Splinter Cell: Blacklist için yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Sam Fisher Yeni Nesilde De Olacak!

Ubisoft’un sancak gemisi niteliğindeki serilerinden biri olan Splinter Cell’in yeni nesilde de bizlerle olacağı müjdelendi! Okumaya devam et Sam Fisher Yeni Nesilde De Olacak!

Blacklist’in Spies vs. Mercs Moduna Ait İlk Video Yayımlandı!

Sam Fisher’ın son macerası Splinter Cell: Blacklist’te yer alacak Spies vs. Mercs moduna ait ilk video görücüye çıktı. Okumaya devam et Blacklist’in Spies vs. Mercs Moduna Ait İlk Video Yayımlandı!

Splinter Cell: Blacklist’in Wii U Özelliklerini Görmek İsteyen?

Sam Fisher’ın son macerası Splinter Cell: Blacklist’in Wii U kontrolörüne has özellikleri yeni bir videoyla tanıtıldı. Okumaya devam et Splinter Cell: Blacklist’in Wii U Özelliklerini Görmek İsteyen?

Blacklist’in Wii U Versiyonu Resmiyet Kazandı!

Ubisoft’un bizleri Sam Fisher ile bir kez daha buluşturacağı Splinter Cell: Blacklist’in Wii U versiyonu resmiyet kazandı! Okumaya devam et Blacklist’in Wii U Versiyonu Resmiyet Kazandı!

Splinter Cell Blacklist – The Fifth Freedom Collector’s Edition Detaylandı

Splinter Cell Blacklist – The Fifth Freedom Collector’s Edition unboxing videosu yayınlandı. Okumaya devam et Splinter Cell Blacklist – The Fifth Freedom Collector’s Edition Detaylandı

Sıradaki Assassin’s Creed’e Hazır Mısınız?

Şu sıralar Splinter Cell: Blacklist’i bizlerle buluşturmak için harıl harıl çalışan Ubisoft Toronto’nun bir sonraki Assassin’s Creed’in geliştirilmesinde görev alacağı ortaya çıktı! Okumaya devam et Sıradaki Assassin’s Creed’e Hazır Mısınız?

Splinter Cell Blacklist’i Kaç Farklı Yöntemle Bitirebileceğiz?

Ubisoft’un efsane serilerinden Splinter Cell’in son halkası Blacklist’in oynanabilirliği hepimizin merak konusu olsa gerek? İşte yapımcılar son yayımladıkları videoyla bu sorumuza yanıt verdiler. Okumaya devam et Splinter Cell Blacklist’i Kaç Farklı Yöntemle Bitirebileceğiz?

Ubisoft, Splinter Cell: Blacklist’in İçerisindeki İşkence Sahnesini Kaldırdı!

Aksiyon tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği isimlerden biri olan Splinter Cell: Blacklist’te bulunan işkence sahnesinin kaldırıldığı ortaya çıktı. Okumaya devam et Ubisoft, Splinter Cell: Blacklist’in İçerisindeki İşkence Sahnesini Kaldırdı!