EA ve Maxis The Sims 4’ü Duyurdu!

Electronic Arts ve Maxis dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan yaşam simülasyonu serisi The Sims’in 4. halkasının hazırlanmakta olduğunu duyurdu! Okumaya devam et EA ve Maxis The Sims 4’ü Duyurdu!

SimCity Mac’e Geliyor! Cross-Platform Oluyor!

Origin sistemini Mac kullanıcılarıyla buluşturan Electronic Arts şimdi de SimCity’yi Mac platformuna taşıyor! Üstelik “cross-platform” özelliğiyle birlikte! Okumaya devam et SimCity Mac’e Geliyor! Cross-Platform Oluyor!

SimCity’deki Bu Otoyolu Görünce Çıldıracaksınız

Sınırlı genişleme alanıyla SimCity, gelecekteki potansiyel şehir planlayıcılarına kendilerini gösterme imkanı sağlıyor. Okumaya devam et SimCity’deki Bu Otoyolu Görünce Çıldıracaksınız

EA CEO’su John Riccitiello’nun İstifasına Mercek Tutuyoruz

Forbes yazarlarından Daniel Nye Griffiths, Electronic Arts’ın CEO’su  John Riccitiello’nun istifasıyla alakalı bir tahlil yazısı kaleme aldı. Okuyoruz. Okumaya devam et EA CEO’su John Riccitiello’nun İstifasına Mercek Tutuyoruz

SimCity İnternet Bağlantısı Olmadan Çalışabilir Mi?

İlk günden yaşanan sıkıntılar nedeniyle gündemden bir türlü düşmeyen yeni nesil SimCity’nin internet bağlantısı olmadan çalışıp çalışamayacağı tartışma konusu olmaya başladı. Okumaya devam et SimCity İnternet Bağlantısı Olmadan Çalışabilir Mi?

SimCity Hayranları En Sonunda İmza Kampanyası Başlattı!

Büyük bir fiyaskoya dönüşen yeni SimCity’nin “sürekli çevrimiçi” özelliğinin kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı! Okumaya devam et SimCity Hayranları En Sonunda İmza Kampanyası Başlattı!