Ubisoft: Oyuncular DLC’leri Artık Kabullendi

Ubisoft Dijital Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Chris Early verdiği röportajda oyuncuların DLC’lere artık bakış açısının eskisine göre epey değiştiğini söyledi.

Okumaya devam et Ubisoft: Oyuncular DLC’leri Artık Kabullendi

AC IV’ün Freedom Cry DLC’si İçin Tarih Verildi

Assassin’s Creed IV’te Edward’ın yardımcılığını üstlenen Adewale ile yeni bir maceraya çıkmaya var mısınız?

Adewale ile birbirinden farklı maceralara atılacağımız 9 bölüm içeren yeni indirilebilir içerik paketinin detayları belli oldu. Freedom Cry adını taşıyan DLC 18 Aralık tarihinde Playstation 4 ve Playstation 3 kullanıcılarına sunulacak. Akabinde 17 Aralık tarihinde Xbox One, Xbox 360 ve PC kullanıcıları bu içeriğe kavuşacak.

Son olarak DLC bizi, ana oyundan yani Assassin’s Creed IV: Black Flag’ten yaklaşık 15 yıl sonrasına götürüyor, merakla bekliyoruz.

Ayrıca Assassin’s Creed IV Black Flag incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

AC III: The Tyranny of King Washington Episode 2 Çıktı!

Anlaşılan Ubisoft Assassin’s Creed IV: Black Flag çıkana kadar durmayacak. Okumaya devam et AC III: The Tyranny of King Washington Episode 2 Çıktı!

AC III The Infamy: Tyranny of King Washington Playstore’da

Assassin’s Creed III oyununun merakla beklenen eklenti paketi The Infamy, Tyranny of King Washington Playstore’da. Okumaya devam et AC III The Infamy: Tyranny of King Washington Playstore’da

Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Bu yazın kavurucu sıcaklarını daha bir sıcak hale getiren sayılı oyunlardan biri olan Darksiders 2’nin üçüncü genişleme paketi The Demon Lord Belial bugün itibariyle yayınlanmaya başladı! Okumaya devam et Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!