Yeni Güncellemesi Next ile No Man’s Sky Nasıl Bir Oyun Oluyor?

No Man’s Sky için çıkarılan ve oyuna pek çok yeni özellik ekleyen Next isimli güncelleme, No Man’s Sky’ı ilk vaat edildiği gibi bir oyuna dönüştürüyor mu? Okumaya devam et Yeni Güncellemesi Next ile No Man’s Sky Nasıl Bir Oyun Oluyor?

No Man’s Sky’ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man’s Sky’ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olacak ‘Next’, içerdiği özellikler sayesinde oyunu baştan aşağı yenileyecek. Okumaya devam et No Man’s Sky’ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man’s Sky İçin Atlas Rises Güncellemesi Yolda

Hello Games’in çıkış yaptığı zaman ortalığı birbirine katan oyunu No Man’s Sky için Atlas Rises adında yeni bir güncelleme çıkarılacak. Okumaya devam et No Man’s Sky İçin Atlas Rises Güncellemesi Yolda

No Man’s Sky İnceleme – PlayStation 4

Son zamanların en çok konuşulan ve tartışılan oyunlarından No Man’s Sky’ı sizler için inceledik. Okumaya devam et No Man’s Sky İnceleme – PlayStation 4

Müjde! No Man’s Sky’a Yeni Güncelleme İle Yeni Özellikler Geldi!

Bugüne kadar No Man’s Sky hakkında duyduğunuz bütün her şey değişecek. Oyuncuların arzu ettiği veya merak ettiği çoğu özellik oyuna dahil edildi.

Okumaya devam et Müjde! No Man’s Sky’a Yeni Güncelleme İle Yeni Özellikler Geldi!

Birisi Erkenden No Man’s Sky Oynamak İçin Bakın Ne Yaptı!

No Man’s Sky’ın çıkmasına sadece 2 hafta kalmışken, sabırsız bir hayran oyunu herkesten önce oynamak istedi. Bu isteği gerçek oldu, fakat çok tepki geldi.

Okumaya devam et Birisi Erkenden No Man’s Sky Oynamak İçin Bakın Ne Yaptı!

Tehlikeli No Man’s Sky Evreninde Nasıl Hayatta Kalınır?

No Man’s Sky’ın evreninin büyük olduğu tartışılmaz. Neyle karşılaşacağımızdan bihaber olduğumuz bu evrende bizi büyük tehlikeler bekliyor.

Okumaya devam et Tehlikeli No Man’s Sky Evreninde Nasıl Hayatta Kalınır?

No Man’s Sky’ı Online Oynamak Külfetsiz Olacak

No Man’s Sky’ın online modu oyuncular arasında tartışmaya sebep oldu, hatta oyuncuları ikiye böldü diyebiliriz. Bu konu hakkında küçük bir açıklama yapıldı.

Okumaya devam et No Man’s Sky’ı Online Oynamak Külfetsiz Olacak

No Man’s Sky Bir Patent Sorunu İle Karşı Karşıya

Çıkmasına az bir süre kala heyecanla beklediğimiz No Man’s Sky maalesef yeni bir sorunla karşı karşıya. Benzer bir sorun isim hakları ile de yaşanmıştı.

Okumaya devam et No Man’s Sky Bir Patent Sorunu İle Karşı Karşıya