Enter The Dominatrix 4.Oyuna Kısmetmiş!

Oyun tarihinin belki de en uçuk yapımlarından olan Saint’s Row serisinin 3. oyunu için düşünülen Enter The Dominatrix DLC’si 4. oyuna geçiş yaptı! Okumaya devam et Enter The Dominatrix 4.Oyuna Kısmetmiş!

Saints Row 4’e “Düşük Şiddet Versiyonu” Getirildi!

Avustralya’da yeni uygulanmaya başlanan derecelendirme kurallarından geçmeyi başaramayan ilk oyun olan Saints Row 4’e “düşük şiddet versiyonu” getirildi. Okumaya devam et Saints Row 4’e “Düşük Şiddet Versiyonu” Getirildi!

Saint’s Row 4 Avustralya Derecelendirme Kuruluşundan Geçemedi!

Deep Silver ve Volition Inc.in hazırladıkları Saint’s Row serisinin son halkası Avustralya Derecelendirme Kuruluşunun yeni düzenlemelerinden de geçmeyi başaramadı! Okumaya devam et Saint’s Row 4 Avustralya Derecelendirme Kuruluşundan Geçemedi!

THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Dün aniden gelen bir duyuruyla iflas bayrağını çeken THQ’dan bugün gelen açıklamalar durumunu endişeyle takip ettiğimiz oyunların geleceğini gösteriyor. Okumaya devam et THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Saints Row 3: Enter The Dominatrix İptal Edildi!

Ama hemen üzülmeyin, lakin sıradan bir ek paket olması düşünülen Enter The Dominatrix, Saints Row 4 ile daha da genişletilmiş olarak gelecek! Okumaya devam et Saints Row 3: Enter The Dominatrix İptal Edildi!