Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Oyun dünyası güne şaka gibi bir haberle merhaba dedi. Bir söylentiye göre Sucker Punch’un iddialı Playstation 4 çıkartması Infamous: Second Son 1 Nisan’da bizlerle! Okumaya devam et Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Günün Dedikodusu! Modern Warfare Bitmedi!

Activision şu sıralar Infinity Ward’ın geliştirdiği son Call of Duty olan Ghosts ile bizleri meşgul ederken, yayımcı firmanın birlikte çalıştığı bir diğer stüdyo olan Sledgehammer sessizliğini bir dedikoduyla bozdu! Okumaya devam et Günün Dedikodusu! Modern Warfare Bitmedi!

Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur… Okumaya devam et Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Telltale Games Walking Dead’e Ek Paket Hazırlıyor!

Günlerdir süren bekleyiş yavaş yavaş son buluyor! Telltale Games’in Walking Dead’e bir ek paket çıkartacağı ortaya çıktı! Okumaya devam et Telltale Games Walking Dead’e Ek Paket Hazırlıyor!

GTA V PC Yolunda!

Rockstar Games’in dünya çapında milyonlarca hayranı tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunları GTA V’in PC versiyonu E3’ün resmi sitesinde göründü! Okumaya devam et GTA V PC Yolunda!

Prey 2 Arkane Studios’a Emanet Edildi!

Yapımı yılan hikayesine dönen Prey 2 ne olursa olsun çıkacak! Projeyi Human Head’in elinden alan Bethesda, Dishonored ile hafızalara kazınan Arkane Studios’a devretti! Okumaya devam et Prey 2 Arkane Studios’a Emanet Edildi!

Driver: San Francisco’nun Yaratıcıları Yeni Nesilde De Varız Diyor!

Başlıkta da gördüğünüz gibi sevilen seri Driver’ın son halkası San Francisco’yu yaratan ekibin Next-Gen platformlar için yeni bir yarış simülasyonu üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı! Okumaya devam et Driver: San Francisco’nun Yaratıcıları Yeni Nesilde De Varız Diyor!

Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Daha dün Amazon’un iki farklı sitesinde görüntülendiğini duyurduğumuz Mirror’s Edge 2 ismi Electronic Arts’ın web sitesine de girdi! Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Mirror’s Edge 2 Xbox One “Exclusive” Olarak Mı Gelecek?

Çatılardan atlamayı özleyen geniş bir kesimin sabırsızlıkla beklediği Mirror’s Edge Xbox One’a özel bir oyun olarak mı geliyor? Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 Xbox One “Exclusive” Olarak Mı Gelecek?