Blacklist’in Wii U Versiyonu Resmiyet Kazandı!

Ubisoft’un bizleri Sam Fisher ile bir kez daha buluşturacağı Splinter Cell: Blacklist’in Wii U versiyonu resmiyet kazandı! Okumaya devam et Blacklist’in Wii U Versiyonu Resmiyet Kazandı!

Far Cry 3: Blood Dragon Çok Kısa Bir Süre Sonra Bizlerle!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Far Cry 3: Blood Dragon’un çok kısa bir süre sonra bizlerle olacağı ortaya çıktı! Okumaya devam et Far Cry 3: Blood Dragon Çok Kısa Bir Süre Sonra Bizlerle!

Deadly Premonition: Director’s Cut Nisan’da Bizlerle!

Rising Star Games’in Playstation 3’e özel olarak bir kez daha oyuncularla buluşturmaya karar verdiği Deadly Premonition’un çıkış tarihleri en sonunda bir karara bağlandı. Okumaya devam et Deadly Premonition: Director’s Cut Nisan’da Bizlerle!

Dishonored: The Knife of Dunwall Nisan’da Bizlerle!

Dishonored macerası tüm hızıyla sürüyor! Sırada kötü adamı oynamak var! Okumaya devam et Dishonored: The Knife of Dunwall Nisan’da Bizlerle!

Metro: Last Light’ın Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

THQ’nun dağılmasından sonra kaderi büyük merak konusu olan Metro: Last Light’ın resmi çıkış tarihi en sonunda açıklandı. Okumaya devam et Metro: Last Light’ın Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!

Amiga’nın popüler olduğu devirlerden bu yana oyun dünyası içerisinde varlığını sürdüren ve son olarak Sniper Elite V2 ile bizlerin karşısına çıkan Rebellion, büyük bir gizlilikle geliştirdiği yeni oyununun ilk tanıtımlarını yapmaya başladı! Okumaya devam et Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!

Sniper: Ghost Warrior 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!

City Interactive’in merakla beklenen yeni projesi Sniper: Ghost Warrior 2’nin çıkış tarihi en sonunda netleşti! Okumaya devam et Sniper: Ghost Warrior 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!

Hitman HD Trilogy Resmen Kabul Edildi!

Uzun zamandır dedikodu şeklinde ortalıkta dolanan Hitman HD Trilogy sonunda resmi olarak duyuruldu. Okumaya devam et Hitman HD Trilogy Resmen Kabul Edildi!

Double Dragon: Neon’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Game Boy Color, Game Boy Advance ve Nintendo DS gibi el konsolları için hazırladığı oyunlarla tanınan WayForward, 80’lerin sevilen serisi Double Dragon’u 3D arenasına taşıyacakları Double Dragon: Neon’un çıkış tarihini duyurdu. Okumaya devam et Double Dragon: Neon’un Çıkış Tarihi Açıklandı