OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

Konu net, filmi çekilmiş oyunlar. Ya da yok, filmi yapılmış oyunlar? Oyunu çekilmiş filmler? Ehm… Neyse. Karşınızda Filmi Çekilmiş 20 oyun!

Okumaya devam et OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

Dark Souls İle Prince of Persia Birleşirse Ne Olur?

Dünyanın gelmiş geçmiç en acımasız oyunu olan Dark Souls’u böyle oynayan çılgınlar da var…

Bildiğiniz üzere uzun yıllardır Pricen of Persia oyunlarıyla atletik Prensimiz ile yapmadığımız akrobatik hareket, atlamadığımız eşik kalmadı. Peki en küçük hatayı ve düşüncesizliği affetmeyen bir evrene sahip olan Dark Souls’ta olsa idi Prensimiz ne yapardı? Zira bildiğiniz üzere zamanı geri alma özelliği ile Prensimiz’in hatalarını telafi edebiliyorduk.

Bir Dark Souls oyuncusu neredeyse tüm Dark Souls oyuncularının koşarak geçmek bir yana yürürken yüreklerinin ağızlara geldiği noktalardan öyle bir geçiyor ki tanımlayacak kelimeler bulamıyoruz. Bu videonun değerlendirmesini siz oyunculara bırakıyoruz.

Eidos Montreal Sürpriz Bir Proje Üzerinde Çalışıyor!

Şu sıralar efsanevi Thief serisini yeniden hayata döndürebilmek için harıl harıl çalışan Eidos Montreal’in bir başka sürpriz proje üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı! Okumaya devam et Eidos Montreal Sürpriz Bir Proje Üzerinde Çalışıyor!

Ubisoft’un Yeni Projesi: Osiris!

Assassin’s Creed ve Prince of Persia gibi serilerle oyuncuların gönlünü fetheden Ubisoft, yeni projesi Osiris’i yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başladı. Okumaya devam et Ubisoft’un Yeni Projesi: Osiris!

Prince of Persia Zero Mu Geliyor?

Ubisoft’un sevilen serilerinden Prince of Persia yeni bir oyuna mı kavuşuyor?.. Daha önce de yeni bir oyuna kavuşacağı iddia edilen seri hakkında yayılan söylentinin bu seferki dayanak noktası ise bir ekran görüntüsü!.. Okumaya devam et Prince of Persia Zero Mu Geliyor?