Darkest Dungeon’dan PlayStation Çıkarması!

Red Hook Studios’un Ocak ayında bizlerle buluşan Roguelike RPG’si Darkest Dungeon, PS4 ve PS Vita için çıkışını bu sene gerçekleştirecek.

Okumaya devam et Darkest Dungeon’dan PlayStation Çıkarması!

Lego Batman 3: Beyond Gotham’da Sürpriz Bir Karakter Var!

New York Comic Con’da yapımcı Traveler’s Tales’in ve Warner Bros.’un açıklamasına göre Lego Batman 3: Beyond Gotham yeni oynanabilir kahramanlar içerecek!

Okumaya devam et Lego Batman 3: Beyond Gotham’da Sürpriz Bir Karakter Var!

Fez Sony Pazarına da Giriyor!

Bu sabah PlayStation Blog’dan herkesi sevindiren bir açıklama geldi. İlk olarak Xbox 360 ile hayatımıza giren 2D Indie türünde bizleri etkileyen Fez: Windows PC, Linux, Mac’ten sonra; PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için 25 Martta piyasaya geleceği açıklandı.

Oyun PS3’te, 60 fps ile 720p çözünürlükte oynatılabilecek. 960 x 544 doğal çözünürlükle de PS Vita üzerinde çalışacak . PS4 ile ilgili olarak, 60 fps ile 1080p çözünürlükte oynatılabileceği haberleri verildi. Oyun içinde herhangi bir değişiklik olmazken, sadece PS4 ile ilgili sürprizlerin olacağı belirtildi. Bunlardan biri ek görevlerin olabileceğinin yanında, oyunun üç boyutlu olarak oynatılabileceği iddiaları dolaştı.

Bakalım birçok ödüle sahip olan Fez, aynı başarıyı Sony pazarında da gösterebilecek mi?

Yeni Bir Bağımsız Korku Oyunu Daha: Kodoku

Carnivore Studio, bizi koltuğumuzdan düşürmeye geliyor.

Bağımsız oyun geliştiricisi Carnivore Studio, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Kodoku isimli oyunun önümüzdeki sene raflardaki yerini alması bekleniyor.

Şimdiye kadar açıklanan detaylara göre, Japon mitolojisinden fantastik yaratıkların bulunduğu bir adayı keşfedeceğimiz oyun, gizliliğe büyük bir önem verecek. Özellikle benim gibi mitolojiye, fantastik ögelere ve gizlilik tabanlı oynanışa sahip oyunlara hayran olanlar için büyük bir müjde olabilir bu haber. İşin içine birde keşfedilecek bir ada koyulunca insan ister istemez heyecanlanıyor.

Ancak siz yine de çok fazla heyecanlanmayın, oyunun önümüzdeki yıl çıkacağı hala kesin değil, oyun hala yapılmakta ve bu süre içerisinde çok fazla şey olabilir ve çıkış tarihi değişebilir.

Uncharted: Fight For Fortune İle İlgili Yeni Detaylar

Uncharted: Fight For Fortune serinin diğer oyunlarından farklı olarak, casino/kart oyunu olarak geliştiriliyor. Okumaya devam et Uncharted: Fight For Fortune İle İlgili Yeni Detaylar

Söylenti: Uncharted Fight for Fortune

Uncharted: Fight for Fortune’a ait ilk detaylar, Avustralya sınıflandırma kurulu tarafından incelenirken piyasaya sızmış gibi görünüyor. Okumaya devam et Söylenti: Uncharted Fight for Fortune

Playstation Vita PSOne Oyunlarını da Destekleyecek

PS Vita’ya gelen 1.8 fabrika update’i ile, artık PS Vita, PS Classic oyunlarını destekleyecek.
Okumaya devam et Playstation Vita PSOne Oyunlarını da Destekleyecek