EA Sports Yöneticisi Peter Moore’dan Pokemon GO’ya Gönderme

EA Sports’un Baş İşletme Görevlisi Peter Moore, Pokemon GO’nun gittikçe yükselen popülaritesine esprili bir yaklaşımda bulundu. Okumaya devam et EA Sports Yöneticisi Peter Moore’dan Pokemon GO’ya Gönderme

Peter Moore E-Spor Ve Madde Kullanımı İçin Açıklamalarda Bulundu

Electronic Arts yöneticilerinden Peter Moore, E-Spor organizasyonlarındaki çeşitlilikten madde kullanımına kadar pek çok konudaki düşüncesini açıkladı. Okumaya devam et Peter Moore E-Spor Ve Madde Kullanımı İçin Açıklamalarda Bulundu

E3 EA Özel: Bunlar Tiger Woods PGA Tour 15’in Ayak Sesleri!

Haber başlığına ve resmine bakıp bu sadece bir golf oyunu demeyin. EA E3’te golfseverleri mest etti. Okumaya devam et E3 EA Özel: Bunlar Tiger Woods PGA Tour 15’in Ayak Sesleri!

Titanfall’a Çıkışından Sonra Destek Sürecek

Eski Call of Duty yapımcılarının elinden çıkan Titanfall’a Repspawn Entertaintment çıkışından sonra desteğe devam edecek. Premium yolda.

Okumaya devam et Titanfall’a Çıkışından Sonra Destek Sürecek

EA’den Anlamlı Bağış

Hatırlayacağınız üzre EA yetkilileri Humble Bundle’den kazanacakları gelirin tamamını çeşitli hayır kuruluşlarına dağıtacaklarına söz vermişti.

EA sözünü tuttu ve Humble Bundle’den  gelen  2.1 milyonluk gelirin yaklaşık 1.65 Milyonunu Amerikan Kanser derneğine bağışladı.

Yine geri kalan gelirde çeşitli hayır kuruluşlarına dağıtıldı. EA yetkililerinden Peter Moore Twitter’da yayınladığı fotoğrafla bu bağışı kutladı. Aynı zamanda bu bağışların daha iyisini yapacaklarınında sinyalini verdi. EA’nı yaptığı bu anlamlı bağışı bizde kutluyoruz.

Yapımcılar Nintendo Wii U İçin Hayal Kırıklığı Dedi

Oyun sektörünün önde gelen şirketlerinden Electronic Arts Baş İşletme Müdürü (COO) Peter Moore, Wii U için konuştu. Okumaya devam et Yapımcılar Nintendo Wii U İçin Hayal Kırıklığı Dedi