TowerFall Ascension Çıkış Tarihi Açıklandı!

Matt Thorson’un eseri olan ve büyük bir ilgi gören TowerFall Ascension için çıkış tarihi açıklandı. TowerFall ilk olarak, 2013 yılında Ouya için piyasaya sürülmüş ve oyuncuların ilgisini toplayarak, Ouya için en iyi oyunlardan biri haline gelmişti. Gösterilen ilgiden dolayı yapımcı, oyunu başka platformlar içinde çıkabileceğini belirtmişti.

Mutlu haber, bu akşam saatlerinde bizlere verildi. Geliştirici tarafından, bugün PlayStation Blog’da yapılan duyuruya göre, 11 Mart tarihinde PS4 için bizlere sunulacak. Fakat bu açıklamada PC için net bir tarih verilmezken, sadece bu yıl içerisinde çıkacağı belirtildi.

Anlaşılacağı gibi oyun, temel olarak aynı olacak. Ama bu da demek değil ki, Ouya sürümü ile birebir olacak. Bizleri, singleplayer ve multiplayer seçenekleri dışında, co-op modu bekliyor. Bunların yanında, yeni nesne ve güçlerin eklendiği de verilen bilgiler arasında.

İlk Parti Ouya’lar Yola Çıktı!

Android temelli mini ev konsolu Ouya’nın Kickstarter destekçilerine gönderimleri başladı. Merakla beklediğimiz konsolun raflardaki yerini almasına ise sadece 2 ay kaldı! Okumaya devam et İlk Parti Ouya’lar Yola Çıktı!

Chopper Mike İle Mobil Cihazlar Kalkışa Hazırlanıyor

Sony, Sega ve Codemasters eski programcısı Jamie Lowes’ın yeni helikopter oyunu Chopper Mike mobil platformları uçuşa hazırlıyor. Okumaya devam et Chopper Mike İle Mobil Cihazlar Kalkışa Hazırlanıyor

Ouya Çevrimiçi Hizmetleri Eksik Olarak Geliyor

Bir Kickstarter kampanyasıyla adını duyduğumuz Android tabanlı mini ev konsolu Ouya çevrimiçi hizmetleri olmadan destekçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Okumaya devam et Ouya Çevrimiçi Hizmetleri Eksik Olarak Geliyor

Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera’nın Kickstarter kampanyası başladığında 900.000$ hedef konulmuştu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Double Fine Adventure Çok Yakında Görücüye Çıkıyor!

Daha dün bir haberimizde kulağını çınlattığımız Double Fine Adventure’dan müjdeli haber en sonunda geldi! Okumaya devam et Double Fine Adventure Çok Yakında Görücüye Çıkıyor!

Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Dijital oyun sektörünün son fenomeni Kickstarter yeni bir rekora mı imza atıyor? Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Double Fine Adventure Ouya’ya Özel Olacak!

Kickstarter furyasını başlatan Tim Schafer’in henüz cismini göremediğimiz macera oyunu Double Fine Adventure’ın Ouya’nın çıkış oyunlarından biri olacağı duyuruldu! Okumaya devam et Double Fine Adventure Ouya’ya Özel Olacak!