Assassin’s Creed Odyssey’nin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Oyunculara Antik Yunanistan atmosferini yaşatacak olan Assassin’s Creed Odyssey’nin sistem gereksinimleri Ubisoft tarafından açıklandı. Okumaya devam et Assassin’s Creed Odyssey’nin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Assassin’s Creed Odyssey Geliyor!

Ubisoft’un beş saniyelik kısa bir video ile duyurduğu Assassin’s Creed Odysesey E3 2018’de boy gösterecek yapımlar arasında yer alıyor. Okumaya devam et Assassin’s Creed Odyssey Geliyor!

Assassin’s Creed Hayranları Önce Heyecanlandı Sonra Üzüldü

Kısa süre önce ortaya atılan bir görselin ilk başta yeni Assassin’s Creed oyunundan sızdırıldığı düşünülmüştü. Ancak işin aslı sonradan ortaya çıktı. Okumaya devam et Assassin’s Creed Hayranları Önce Heyecanlandı Sonra Üzüldü

Batman: Arkham Origins Initiation DLC’si Asya’da Geçiyor

Geçtiğimiz aylarda çıkışını yapan Batman: Arkham Origins’in yeni DLC’si Initiation’dan bir konsept çizimi yayınlandı. Bruce Wayne’in yeni maceraları Asya’da geçecek.

Çıkışıyla büyük bir başarı elde eden Batman serisini yeni oyununun Aralık ayında çıkacak yeni DLC’si hakkında yeni bilgiler geliyor. Yaklaşık 12 saate yakın bir oynanış süresi ekleyecek olan DLC hikaye odaklı olacak. DLC’de karakterimiz Bruce Wayne, yeni “ninja” yetenekleri öğrenmek için kendisini Kuzey Kore’de buluyor. Ninjalar ile dövüşerek kendisini oradaki ustaya kanıtlaması gereken Batman’in yeni macerası oyunun çıktığı tüm platformlara çıkacak ve Aralık ayında bizlerle buluşacak.

Batman-Arkham-Origins-Initiation-DLC-Concept-Art-shows-Bruce-Wayne-in-Asia-1024x576

Batman: Arkham Origins incelememizi buradan okuyabilirsiniz.