The Crew 2 İnceleme

The Crew 2 ile havada, karada ve denizde zorlu yarışlara adım atıp kocaman bir haritanın altını üstüne getirmeye hazır olun. Okumaya devam et The Crew 2 İnceleme

BioWare Tarafından Geliştirilen Anthem 2019’a Ertelendi

BioWare’in 2018 yılında piyasaya sürmeye hazırlandığı ve merakla beklediğimiz yapımlardan Anthem, 2019 yılında ertelendi. Okumaya devam et BioWare Tarafından Geliştirilen Anthem 2019’a Ertelendi

Civilization’u Online Oynamamıza Az Kaldı!

Civilization gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından. Bazen bizi saatlerce başından kaldırmayan bağımlılık yapabilen bir oyun. Şimdi de bizi online versiyonu bekliyor.

Jake Song yaptığı açıklamada Civilization Online’ın yapımında büyük yol kat ettiklerini söyledi. Oyunun % 60’lık kısmının tamamlandığını belirten Song bu yılın ilk yarısı içinde oyunun test edilebilecek bir duruma geleceğini söyledi.

Jake Song açıklamasında Civilization Online’ın genel yapısından ve oyunun nasıl işleyeceğinden de bahsetti. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi uzun saatler harcanarak ilerleyebilme olayının olmadığını söyleyen Song kullanıcıyı sıkmadan ve uzun saatlerini harcamadan bu deneyimi yaşatmak istediklerini belirtti.

Oyun ilk olarak Güney Kore’de yayınlanacak. XL Games’in Uzak Doğudan başka yerlerde yayınlayıp yayınlamayacağı da henüz belirsizliğini koruyor.

War Z Tarih Öncesiyle Buluşursa Ne Olur?

Tarih öncesi devirlerde yaşamak ve dinozor avlayarak hayatta kalmak gibi düşleriniz oldu mu? Öyleyse bu oyun size ilaç gibi gelecek! Okumaya devam et War Z Tarih Öncesiyle Buluşursa Ne Olur?

Dirty Bomb’un Pre-Alpha Oynanış Videosu Yayınlandı!

Splash Damage yeni geliştirdikleri ücretsiz çok oyunculu oyunları Dirty Bomb’un ilk oynanış videosunu yayınladı. Okumaya devam et Dirty Bomb’un Pre-Alpha Oynanış Videosu Yayınlandı!

Star Wars: The Old Republic İle İlk 15 Seviye Artık Bedava

Bioware’in ilk MMORPG denemesi The Old Republic’i artık ücretsiz deneme şansına sahipsiniz. Okumaya devam et Star Wars: The Old Republic İle İlk 15 Seviye Artık Bedava

Dust 514’ün İkinci Betasına Hazır mısınız?

PlayStation 3 sahiplerinin merakla beklediği Online FPS oyunu Dust 514 ikinci beta sürecine başladı. Okumaya devam et Dust 514’ün İkinci Betasına Hazır mısınız?