Pillars of Eternity: Complete Edition Konsollara Geliyor

Obsidian Entertainment’ın en başarılı yapımları arasından gösterilen Pillars of Eternity, bu sefer Complete Edition sürümüyle konsollara çıkış yapacak. Okumaya devam et Pillars of Eternity: Complete Edition Konsollara Geliyor

Obsidian Yapımı Tyranny Uzun Süreli Bir Oynanış Vaat Ediyor

RPG oyunu Tyranny için yayınlanan geliştirici günlüğüne göre oyun senaryosu 600.000 kelime üzerine kurulu olacak ve oldukça uzun sürecek. Okumaya devam et Obsidian Yapımı Tyranny Uzun Süreli Bir Oynanış Vaat Ediyor

Prey 2 Arkane Studios’a Emanet Edildi!

Yapımı yılan hikayesine dönen Prey 2 ne olursa olsun çıkacak! Projeyi Human Head’in elinden alan Bethesda, Dishonored ile hafızalara kazınan Arkane Studios’a devretti! Okumaya devam et Prey 2 Arkane Studios’a Emanet Edildi!

Obsidian Entertainment Next-Gen’e Hazırlanıyor!

Obsidian Entertainment yeni nesil konsollar için bir RPG hazırlığında! Okumaya devam et Obsidian Entertainment Next-Gen’e Hazırlanıyor!

Torment: Tides of Numenera Rekor Kırdı

InXile tarafından geliştirilen Torment: Tides of Numenera Kickstarter’da topladığı 4.150.000 Dolar ile Project Eternity’i geçerek tüm zamanların en çok hasılat elde eden Kickstarter projesi oldu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Rekor Kırdı

Torment: Tides of Numenara’nın İlk Oyuniçi Görüntüsü Yayınlandı

InXile Entertainment yapım aşamasındaki RPG oyunları Torment: Tides of Numenera’ya ait ilk oyuniçi ekran görüntüsünü yayınladı. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenara’nın İlk Oyuniçi Görüntüsü Yayınlandı

Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Planescape Torment’in ruhani takipçisi denilen Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone desteği geliyor! Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Project Eternity Rezzed 2013’te Görücüye Çıkıyor!

Obsidian Entertainment’in Kickstarter destekli RPG projesi Project Eternity’nin Rezzed 2013 etkinliğinde sunumunun yapılacağı duyuruldu. Okumaya devam et Project Eternity Rezzed 2013’te Görücüye Çıkıyor!

Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera’nın Kickstarter kampanyası başladığında 900.000$ hedef konulmuştu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Dijital oyun sektörünün son fenomeni Kickstarter yeni bir rekora mı imza atıyor? Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?