PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Okumaya devam et PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

Microsoft Yeni Nesil İçin İki Farklı Xbox Geliştiriyor Olabilir

Oyun sektörünün ünlü analisti Michael Pachter, Microsoft’un yeni nesle iki farklı Xbox konsolu ile hazırlandığını iddia etti.

Okumaya devam et Microsoft Yeni Nesil İçin İki Farklı Xbox Geliştiriyor Olabilir

Yeni Nesil Konsolların Fiyatları Ne Seviyede Olacak?

Vadesini yavaş yavaş doldurmaya başlayan PlayStation 4 ve Xbox One’ın ardından gelecek yeni nesil konsolların fiyatları için açıklama yapıldı. Okumaya devam et Yeni Nesil Konsolların Fiyatları Ne Seviyede Olacak?

Mount&Blade Warband Next-Gen Konsollara Geliyor!

TaleWorlds’ün efsane RPG Sandbox oyunu M&B Warband’in konsollara ne zaman geleceği belli oldu.

Okumaya devam et Mount&Blade Warband Next-Gen Konsollara Geliyor!

Alien: Isolation’ın Ekran Görüntüleri Sızdı!

Total War serisiyle ünlenen Creative Assembly’nin yeni yapımı Alien: Isolation’ın yeni görüntüleri sızdı!

Sega ve Creative Assembly’nin Rome 2’den öncesinden beri bir Alien oyunu üzerinde çalıştıkları haberi biliniyordu fakat bu güne kadar ortada resmi bir haber veya görüntü yok idi. Lakin kısa bir süre önce, hem yeni hemde eski platformlara hazırlanan yapımdan dört adet ekran görüntüsü internete sızdı.

Gizlilik ve korku ögeleri barındıracak olan FPS yapımın önümüzdeki sene çıkışını yapması bekleniyor. Her ne kadar şu ana kadar ne SEGA ne de CA bu görüntüleri doğrulasa da görüntülerin kaliteli olması resmi olma olasılığını yükseltiyor. SEGA’nın oyunu E3 2013’de duyurmayı planladığı fakat açıklamayı ve oyunu ertelemek durumunda kaldığı bilinmekte. Alien filmlerindeki Ellen Ripley karakterinin kızı olan Amanda’nın oyunun ana karakteri olduğu da gelen bilgiler arasında.

Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Ubisoft bu ay düzenlenecek olan Gamescom etkinliğine bomba gibi hazırlanıyor! Okumaya devam et Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

FIFA 14 PC’de Next-Gen Kalitesi Göstermeyecek!

EA Sports’un yeni nesil konsollara yepyeni bir oyun motoruyla sunmaya hazırlandığı FIFA 14’ün PC’lerde aynı görselleri sunamayacağı söyleniyor… Okumaya devam et FIFA 14 PC’de Next-Gen Kalitesi Göstermeyecek!

Ubisoft’tan İki Yeni Oyun Geliyor!

Şu sıralar üç önemli projeyle oyuncuların gündeminde bulunan Ubisoft’un önümüzdeki yıl içerisinde iki büyük oyunla daha karşımıza çıkacağı ortaya çıktı. Okumaya devam et Ubisoft’tan İki Yeni Oyun Geliyor!

Microsoft Puanı Tarihe Karışıyor!

Microsoft’un özellikle Xbox 360 kullanıcılarının sanal marketten ürün satın alabilmeleri için tasarladıkları “Microsoft Puanı” sistemi tarihe karışıyor! Okumaya devam et Microsoft Puanı Tarihe Karışıyor!