Black Flag’da 11 Hisar Bulunacak!

Assassin’s Creed serisinin son halkası Black Flag’da savaşabileceğimiz 11 hisar bulunacak. Okumaya devam et Black Flag’da 11 Hisar Bulunacak!

The Evil Within’den Oynanış Videosu Sızdı!

Shinji Mikami’nin korku türüne yeniden hayat vermesinin ümit edildiği The Evil Within’den oynanış videosu sızdırıldı. Okumaya devam et The Evil Within’den Oynanış Videosu Sızdı!

Panta Rhei’den Alev Alev Bir Video!

Capcom’un Playstation 4 için özel tasarladığı grafik motoru Panta Rhei için alev alev bir video yayımlandı. Okumaya devam et Panta Rhei’den Alev Alev Bir Video!

Whore Of The Orient’ten Video Sızdırıldı!

Büyük umutlarla sunulan L.A. Noire’in ardından kapanan, daha sonrasında Kennedy Miller Mitchel’ın desteğiyle yeniden hayat bulan Team Bondi’nin yeni projesi Whore Of The Orient’ten oynanış videosu sızdırıldı. Okumaya devam et Whore Of The Orient’ten Video Sızdırıldı!

Battlefield 4’te Hizmetimize Sunulacak Battlelog Sistemiyle Tanışın!

Electronic Arts DICE ekibi Battlefield 4’te hizmete sunulacak olan yeni nesil Battlelog sistemini yeni bir videoyla daha detaylı biçimde tanıttılar. Okumaya devam et Battlefield 4’te Hizmetimize Sunulacak Battlelog Sistemiyle Tanışın!

Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Comic-Con’da sürprizlerimiz olacak diyen Capcom bombayı patlattı! 80’lerin efsane oyunlarından biri daha geri dönüyor! Strider önümüzdeki yıl bizlerle! Okumaya devam et Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Sam Fisher’ın son macerası olan Splinter Cell: Blacklist için yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Ubisoft’un bayrak gemisi serilerinden Assassin’s Creed’in son halkası Black Flag için yepyeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir çılgınlığa dönüşerek gelişen Angry Birds, son olarak el attığı Star Wars evreninde ikinci macerasına hazırlanıyor! Okumaya devam et Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Avalanche Studios ve Warner Bros’un merakla beklenen Mad Max uyarlamasına ait ilk oyun içi video yayımlandı. Okumaya devam et Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!