Whore Of The Orient’ten Video Sızdırıldı!

Büyük umutlarla sunulan L.A. Noire’in ardından kapanan, daha sonrasında Kennedy Miller Mitchel’ın desteğiyle yeniden hayat bulan Team Bondi’nin yeni projesi Whore Of The Orient’ten oynanış videosu sızdırıldı. Okumaya devam et Whore Of The Orient’ten Video Sızdırıldı!

Deep Down’un Bir MMORPG Olduğu Ortaya Çıktı!

Capcom’un Playstation 4 lansmanında ağzımıza bir parmak bal çalarcasına yayınladığı videosuyla sabırsızlık içerisinde beklemeye başladığımız Deep Down’dan güzel haberler var! Okumaya devam et Deep Down’un Bir MMORPG Olduğu Ortaya Çıktı!

Battlefield 4’te Hizmetimize Sunulacak Battlelog Sistemiyle Tanışın!

Electronic Arts DICE ekibi Battlefield 4’te hizmete sunulacak olan yeni nesil Battlelog sistemini yeni bir videoyla daha detaylı biçimde tanıttılar. Okumaya devam et Battlefield 4’te Hizmetimize Sunulacak Battlelog Sistemiyle Tanışın!

Ne Yap Et Tehdidi Durdur!

Ubisoft artık sayılı günler kalan Splinter Cell: Blacklist için yeni bir video serisi başlattı. Bu seferki serinin teması ise “ne yap et ama tehdidi durdur!” Okumaya devam et Ne Yap Et Tehdidi Durdur!

Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Comic-Con’da sürprizlerimiz olacak diyen Capcom bombayı patlattı! 80’lerin efsane oyunlarından biri daha geri dönüyor! Strider önümüzdeki yıl bizlerle! Okumaya devam et Strider Yeniden Aramıza Dönüyor!

Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Sam Fisher’ın son macerası olan Splinter Cell: Blacklist için yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Sam Fisher İle Nasıl İstiyorsanız Öyle Oynayın!

Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Ubisoft’un bayrak gemisi serilerinden Assassin’s Creed’in son halkası Black Flag için yepyeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir çılgınlığa dönüşerek gelişen Angry Birds, son olarak el attığı Star Wars evreninde ikinci macerasına hazırlanıyor! Okumaya devam et Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Avalanche Studios ve Warner Bros’un merakla beklenen Mad Max uyarlamasına ait ilk oyun içi video yayımlandı. Okumaya devam et Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Capcom’dan Sürpriz Bir Çıkış! Ultra Street Fighter 4!

Asya’nın en köklü dijital oyun firmalarından Capcom hafta sonu düzenlenen EVO 2013 etkinliğinde bir sürprize imza attı ve Ultra Street Fighter 4’u duyurdu! Okumaya devam et Capcom’dan Sürpriz Bir Çıkış! Ultra Street Fighter 4!