Ninja Theory Yepyeni Bir Projeyle Geliyor!

Dijital oyun sektörünün tatile girdiği ve sonbaharda bomba oyunlarla karşımıza çıkmaya hazırlandığı şu dönemde firmalardan yeni proje haberleri ardı sıra gelmeye başladı! Okumaya devam et Ninja Theory Yepyeni Bir Projeyle Geliyor!

Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje hazırlığında! Okumaya devam et Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

E3 2013’te ilk defa oyuncuların karşısına çıkan projelere bir yenisi daha eklendi. Karşınızda “X”! Okumaya devam et Wii U’da İlgiye Değer Bir Proje! X!

Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

E3 kapsamında duyurulan yeni projeleri paylaşmayı sürdürüyoruz. Sırada Santa Monica’dan The Order 1886 var! Okumaya devam et Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

Obsidian Entertainment Next-Gen’e Hazırlanıyor!

Obsidian Entertainment yeni nesil konsollar için bir RPG hazırlığında! Okumaya devam et Obsidian Entertainment Next-Gen’e Hazırlanıyor!

Crystal Dynamics’in Yeni Projesi Çok Yakında Ortaya Çıkıyor!

Sil baştan hayat verdikleri Tomb Raider serisiyle oyuncuların gönlünde taht kuran Crystal Dynamics’in sıradaki projesinin duyurusuna çok yakınız! Okumaya devam et Crystal Dynamics’in Yeni Projesi Çok Yakında Ortaya Çıkıyor!