Insomniac Games’ten Yeni Bir Proje!

Spyro, Ratchet&Clank, Resistance gibi serileriyle tanıdığımız Insomniac Games Xbox One’a özel tasarladığı Sunset Overdrive’ın dışında bir başka proje üzerinde daha çalışıyor! Okumaya devam et Insomniac Games’ten Yeni Bir Proje!

Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

Ubisoft bu ay düzenlenecek olan Gamescom etkinliğine bomba gibi hazırlanıyor! Okumaya devam et Ubisoft Gamescom’da Yeni Bir Oyun Duyuracak!

EA’dan Bir Star Wars Oyunu Daha!

Electronic Arts’a devredilen Star Wars oyun haklarının ardından harıl harıl çalışmalara başlayan DICE, Visceral ve Bioware’in büyük bir gizlilikle sakladıkları projeleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Okumaya devam et EA’dan Bir Star Wars Oyunu Daha!

Mass Effect 4 Oyuncu Dostu Olacak!

RPG tutkunu bir grup oyuncunun Bioware çalışanlarına Twitter aracılığıyla sordukları sorular sabırsızlıkla beklenen yeni Mass Effect projesine dair yepyeni bilgileri gün ışığına çıkardı. Okumaya devam et Mass Effect 4 Oyuncu Dostu Olacak!

Ninja Theory Yepyeni Bir Projeyle Geliyor!

Dijital oyun sektörünün tatile girdiği ve sonbaharda bomba oyunlarla karşımıza çıkmaya hazırlandığı şu dönemde firmalardan yeni proje haberleri ardı sıra gelmeye başladı! Okumaya devam et Ninja Theory Yepyeni Bir Projeyle Geliyor!

Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje hazırlığında! Okumaya devam et Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Dishonored ve Rage’in Devamı Geliyor! Ayrıca Bir de Sürpriz Proje Var!

Bethesda’nın alt firmaları olan id Software ve Arkane Studios’tan güzel haberler var. Her iki firma da bu aralar harıl harıl çalışıyor!.. Okumaya devam et Dishonored ve Rage’in Devamı Geliyor! Ayrıca Bir de Sürpriz Proje Var!

Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

E3 kapsamında duyurulan yeni projeleri paylaşmayı sürdürüyoruz. Sırada Santa Monica’dan The Order 1886 var! Okumaya devam et Santa Monica’dan PS4’e Yepyeni Bir Proje: The Order 1886

Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!

Insomniac Games E3 Microsoft konferansında yeni oyunları Sunset Overdrive’a ait bir teaser yayımladı. Okumaya devam et Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!

Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!

Artık bir seri halini alan Dead Island ile bu nesile damgasını vuran Techland, yeni nesil için hazırladığı zombi temalı korku oyunları Dying Light’ı duyurdu! Okumaya devam et Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!