Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir çılgınlığa dönüşerek gelişen Angry Birds, son olarak el attığı Star Wars evreninde ikinci macerasına hazırlanıyor! Okumaya devam et Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Swery65 “Xbox One’da Ben de Varım” Dedi!

Deadly Premonition ile bilinen yapımcı Swery65, Microsoft Studios desteğiyle hazırladıkları yeni projeleri D4’ü tanıttı! Okumaya devam et Swery65 “Xbox One’da Ben de Varım” Dedi!

Telltale Games DC Comics’in Fables’ı İle Geliyor!

Sevilen çizgi roman serisi Walking Dead’in uyarlamasıyla geçtiğimiz yıla damga vuran Telltale Games, DC Comics’in fantastik dizisi Fables’ı uyarlamaya hazırlanıyor. Okumaya devam et Telltale Games DC Comics’in Fables’ı İle Geliyor!

Bir Sonraki Assassin’s Creed Sızdırıldı Mı?

Assassin’s Creed IV: Black Flag’ın ardından Rising Phoenix mi geliyor? Okumaya devam et Bir Sonraki Assassin’s Creed Sızdırıldı Mı?

Assassin’s Creed IV: Black Flag Resmiyet Kazandı!

Assassin’s Creed IV: Black Flag dedikoduları doğrulandı! Ubisoft yeni oyunun geleceğini onayladı! Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag Resmiyet Kazandı!

Dead Space 3’e Rahatsız Edici Ek Senaryo!

Korku tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Dead Space 3’e “rahatsız edici” özelliğiyle dikkatleri çeken bir ek senaryonun geleceği duyuruldu! Okumaya devam et Dead Space 3’e Rahatsız Edici Ek Senaryo!

Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!

Amiga’nın popüler olduğu devirlerden bu yana oyun dünyası içerisinde varlığını sürdüren ve son olarak Sniper Elite V2 ile bizlerin karşısına çıkan Rebellion, büyük bir gizlilikle geliştirdiği yeni oyununun ilk tanıtımlarını yapmaya başladı! Okumaya devam et Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!