Fallout 4 DLC’si Elder Scrolls 6’yı Geciktirebilir

Son günlerde ufaktan haberini almaya başladığımız Fallout 4’ün ikinci DLC dalgası Elder Scrolls 6’nın çıkışını erteler mi? Okumaya devam et Fallout 4 DLC’si Elder Scrolls 6’yı Geciktirebilir

Dishonored’a Yeni Senaryo Bazlı DLC Geliyor!

Geçtiğimiz yılın iddialı yapımlarından olan Bethesda ve Arkane Studios yapımı Dishonored’a bir senaryo bazlı genişleme paketi daha gelmekte olduğu ortaya çıktı. Okumaya devam et Dishonored’a Yeni Senaryo Bazlı DLC Geliyor!

2013’ün İlk Sürprizi Forza Horizon’dan!

2013’ün ilk ek paketi Forza Horizon’dan geliyor! Okumaya devam et 2013’ün İlk Sürprizi Forza Horizon’dan!

Borderlands 2’ye Yeni Ek Paket!

FPS meraklılarının bu yılki baş oyunlarından Borderlands 2’ye yeni genişleme paketi geliyor! Okumaya devam et Borderlands 2’ye Yeni Ek Paket!

Most Wanted’a Ultimate Speed Pack Geliyor!

Criterion Games’in geliştirdiği yeni nesil Most Wanted’a önümüzdeki hafta Ultimate Speed Pack adında yeni bir DLC geliyor! Okumaya devam et Most Wanted’a Ultimate Speed Pack Geliyor!

Mass Effect 3’e Göz Yaşartıcı DLC!

Mass Effect 3’ün sürpriz genişleme paketiyle gözlerimiz dolacak! Okumaya devam et Mass Effect 3’e Göz Yaşartıcı DLC!

Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Bu yazın kavurucu sıcaklarını daha bir sıcak hale getiren sayılı oyunlardan biri olan Darksiders 2’nin üçüncü genişleme paketi The Demon Lord Belial bugün itibariyle yayınlanmaya başladı! Okumaya devam et Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Dragon’s Dogma’ya Time Trial ve Hard Modları Geliyor!

Ejderha temalı oyunların şimdilik son temsilcisi olan ve Asya’nın bağrından kopup gelmesiyle dikkatleri üzerine çeken Dragon’s Dogma’ya Time Trial ve Hard modlarını getirecek bir DLC’nin gelmekte olduğu iddia edildi. Okumaya devam et Dragon’s Dogma’ya Time Trial ve Hard Modları Geliyor!