Call of Duty’nin Lider Platformu Değişti Mi?

Call of Duty’nin Xbox markası ile uzunca bir süredir bir ortaklığı olduğunu hepimiz az çok biliriz. Okumaya devam et Call of Duty’nin Lider Platformu Değişti Mi?

Demon’s Souls 2 PS4’e Özel Olarak Geliyor Olabilir?!?!

Bir kaç gün önce Atlus firmasının hakla ilişkiler müdürü olan John Hardin, Playstation blog‘da bahsi geçen “%100 ihtimalle Demon’s Souls 2 çıkmayacak.” Sözünün üzerine bir kaç saat önce başka bir ekleme yaparak ”Bu söz Sony’e ait” dedi. Demon’s Souls’cuların aklına “Belki gelecek oyunun adı tam olarak Demon’s Souls 2 olmayacaktır” düşüncesini adeta monte etti. Okumaya devam et Demon’s Souls 2 PS4’e Özel Olarak Geliyor Olabilir?!?!

Steam Kütüphanenizi Arkadaşlarınızla Paylaşmak İster Misiniz?

Siz oyunlarınızı paylaşmaktan memnuniyet duyar mıydınız bilemiyorum ama arkadaş listemizdeki herhangi birinde gördüğümüz, ancak bizim kütüphanemizde bulunmayan bir oyunu oynayabilme imkanımız olsa fena olmazdı gibi… Okumaya devam et Steam Kütüphanenizi Arkadaşlarınızla Paylaşmak İster Misiniz?

Sega Bir Kez Daha Konsol Piyasasına Mı Giriyor?

Uzun zamandır piyasada sesi soluğu çıkmayan Sega büyük bir sürprize mi hazırlanıyor? Yoksa ufukta yeni bir Sega konsolu mu var? Okumaya devam et Sega Bir Kez Daha Konsol Piyasasına Mı Giriyor?

Battlefield 4’te Dinozor Modu?!

Battlefield 4’te dinozorlarla mücadele edeceğiniz bir mod bulunsun ister miydiniz? Okumaya devam et Battlefield 4’te Dinozor Modu?!

GTA ve GTA 2 Playstation 3’e Geliyor!

Şaka değil, gerçek! Grand Theft Auto serisinin ilk iki oyunu Playstation 3, Playstation Vita ve PSP platformlarına geliyor! Okumaya devam et GTA ve GTA 2 Playstation 3’e Geliyor!

Delilli Söylenti: Microsoft Yeni Xbox’ı Nisan 2013’te Mi Gösterecek?

Yılın en önemli sorularından biri sektörü çalkantıya sürükleyen bir söylentiden doğuyor ‘Microsof’un PS4’e cevabı ne olacak?’. Gerçekten ne olacak? Okumaya devam et Delilli Söylenti: Microsoft Yeni Xbox’ı Nisan 2013’te Mi Gösterecek?