Dragon Ball Xenoverse 2 E3 2016’da Detaylandı

Birçok oyunun olduğu gibi E3 2016’DA Dragon Ball Xenoverse 2’nin de yeni bilgileri açığa çıktı. Okumaya devam et Dragon Ball Xenoverse 2 E3 2016’da Detaylandı

Tekken 7 Duyuruldu! Unreal Engine 4 ile Geliyor!

Görünüşe göre yeni Tekken oyunu geliştirilmeye devam ediliyor.

Tekken 7 duyurusunun Las Vegas’da yapılan EVO 2014 etkinliginde ortaya cıkması bekleniyordu, ama projektörlerin birinde Tekken 7 logosunun belirmesiyle ve IGN’in AOL.com’a gönderdigi bir video ile birlikte erkenden basına sızdırıldı.

Şu anda videoya erişilememekte, fakat ulaştığımız bilgiye göre videoda Tekken serisinin yapımcısı ve yaratıcısı Katsuhiro Harada, Unreal Engine 4 ‘ü yeni nesil platformlarda beklenen görsel kaliteyi kolayca sağladığı ve bu motoru destekleyen her platformla uyumlu olacağı için seçtiğini belirtmekte.

Henüz Tekken 7’nin hangi platformlara cıkacagı ve tarihi kesin olmasa da, önümüzdeki günlerde EVO’da çeşitli ayrıntılara yer verileceği tahmin ediliyor.

Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur… Okumaya devam et Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dark Souls 2’nin Çıkış Takvimi Açıklandı

Namco Bandai ve From Software’in VGA 2012 törenlerinde duyurdukları Dark Souls 2’nin çıkış takvimi açıklandı. Okumaya devam et Dark Souls 2’nin Çıkış Takvimi Açıklandı

Dark Souls 2’den Çok Özel Oynanış Sunumu!

Namco Bandai ve From Software’in heyecanla beklenen oyunları Dark Souls 2 için 12 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı. Okumaya devam et Dark Souls 2’den Çok Özel Oynanış Sunumu!

NIS America’dan El Yapımı Time and Eternity Müjdesi!

NIS America’nın, ABD ve Avrupa pazarında satışa sunacağı RPG üçlemesinin son oyunu Time and Eternity detaylanıyor. Okumaya devam et NIS America’dan El Yapımı Time and Eternity Müjdesi!

Sniper: Ghost Warrior 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!

City Interactive’in merakla beklenen yeni projesi Sniper: Ghost Warrior 2’nin çıkış tarihi en sonunda netleşti! Okumaya devam et Sniper: Ghost Warrior 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!