Uncharted Filminden Yeni Bilgiler Geldi

PlayStation özel serisi Uncharted’ı beyaz perdeye uyarlayacak film hakkında yönetmenlik görevini üstlenen Shawn Levy açıklamalarda bulundu. Okumaya devam et Uncharted Filminden Yeni Bilgiler Geldi

Dead Space Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Electronic Arts ve Visceral Games’in başarılı korku – aksiyon serisi Dead Space en sonunda beyaz perdedeki yerini alıyor! Okumaya devam et Dead Space Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Watch Dogs’un Filmi Geliyor!

Ubisoft sevilen yapımlarını beyaz perdeye aktarmaya devam ediyor! Sırada Watch Dogs, Far Cry ve Rabbids var! Okumaya devam et Watch Dogs’un Filmi Geliyor!

Hitman’in Sinema Uyarlaması Başa Sarıyor!

Kel kafalı suikastçımız Agent 47’ın sinema uyarlaması en baştan ele alınıyor! Okumaya devam et Hitman’in Sinema Uyarlaması Başa Sarıyor!

Company of Heroes’un Filmi Geliyor!

Relic Entertainment ve THQ’nun beğeniyle karşılanan ve şu sıralar ikinci oyunu geliştirilen strateji oyunu Company of Heroes’un filmi geliyor! Okumaya devam et Company of Heroes’un Filmi Geliyor!

Yeni Ve Korkutucu Bir L4D Deneyimine Hazır Olun!

Valve’in gerçek zombi kabusunu yaşatan oyunu Left 4 Dead’e yapılan yeni bir hayran filmi, korkuyu iliklerinize kadar hissettirecek!

Okumaya devam et Yeni Ve Korkutucu Bir L4D Deneyimine Hazır Olun!

Resident Evil: Damnation’ın Comic Con Videosu Nefes Kesiyor!

Korku severlerin kalbinde ayrı bir yeri olan Resident Evil serisine kazandırılacak en yeni animasyon filmi Damnation’ın yeni videosu Comic Con etkinliği sırasında yayınlandı! Okumaya devam et Resident Evil: Damnation’ın Comic Con Videosu Nefes Kesiyor!

Mass Effect: Paragon Lost’un İlk Videosu Geldi!

Mass Effect 3’ten hemen önce gelişen olayları konu alan anime Paragon Lost’un ilk videosu yayınlandı. Okumaya devam et Mass Effect: Paragon Lost’un İlk Videosu Geldi!

Michael Fassbender Altaïr Olacak!

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in sinema filmi geliyor! Ubisoft Motion Picture’un üstlendiği projenin başrolünde Michael Fassbender olacak! Okumaya devam et Michael Fassbender Altaïr Olacak!