Minecraft’a Kur Düzenlemesi Yapılacak!

Gelişen ekonomi ve değişen borsa hareketlerinden, günümüzün en sevilen oyunlarından bir tanesi olan Minecraft da nasibini aldı. Okumaya devam et Minecraft’a Kur Düzenlemesi Yapılacak!

Minecraft: Windows 10 Edition Geliyor

Minecraft’ın multiplayer cephesinde değişiklikler içeren yeni sürümü yolda! Okumaya devam et Minecraft: Windows 10 Edition Geliyor

Minecraft PC’de 14 Milyon Adetten Fazla Satmayı Başardı

Mojang’ın kültleşen açık dünya macera oyunu Minecraft, çıkışından bu yana PC ve Mac satışlarında 14 milyon adetten fazla sattı. Okumaya devam et Minecraft PC’de 14 Milyon Adetten Fazla Satmayı Başardı

Minecraft Başarıya Doymuyor

Son zamanların en bağımsız oyunu Minecraft’ın inanılmaz yükselişi devam ediyor.

Oyunun Xbox 360 versiyonu çıkması ile beraber Xbox 360 oyuncuları oyuna hücum etmeye başlamıştı. Oyuncuların yoğun ilgisi ile beraber Xbox 360’ta satılan Minecraft sayısı 10 milyon gibi inanılmaz bir rakama ulaştı.

Ayrıca oyunun sürprizleri bununla da bitmiyor. Mojang birçok DLC içinde indirime gidiyor. Skin Packs 1-5, Battle&Beast Skin Packs 1 ve 2, Festive Skin Pack, Plastic Texture Pack, Natural Texture Pack ve Fantastic Texture Pack isimli paketleri yarı fiyatına satın alabilirsiniz. Ayrıca bunlara nispeten daha ilginç bazı paketlerde indirimde. Eğer isterseniz bu fırsattan yararlanabilirsiniz.