Microsoft Xbox E3 2017 Konferansında Neler Sergiledi?

Microsoft, E3 2017’deki Xbox konferansında bir sürü oyunla gövde gösterisi yaptı. Okumaya devam et Microsoft Xbox E3 2017 Konferansında Neler Sergiledi?

No Man’s Sky Bir Patent Sorunu İle Karşı Karşıya

Çıkmasına az bir süre kala heyecanla beklediğimiz No Man’s Sky maalesef yeni bir sorunla karşı karşıya. Benzer bir sorun isim hakları ile de yaşanmıştı.

Okumaya devam et No Man’s Sky Bir Patent Sorunu İle Karşı Karşıya

Minecraft Story Mode Episode 6 Geliyor

Telltale Games, Minecraft: Story Mode’un altıncı bölümünün çıkış tarihini duyurdu.

Okumaya devam et Minecraft Story Mode Episode 6 Geliyor

Minecraft’a Kur Düzenlemesi Yapılacak!

Gelişen ekonomi ve değişen borsa hareketlerinden, günümüzün en sevilen oyunlarından bir tanesi olan Minecraft da nasibini aldı. Okumaya devam et Minecraft’a Kur Düzenlemesi Yapılacak!

Minecraft: Windows 10 Edition Geliyor

Minecraft’ın multiplayer cephesinde değişiklikler içeren yeni sürümü yolda! Okumaya devam et Minecraft: Windows 10 Edition Geliyor

Minecraft Film Mi Oluyor

Deadline’ın haberine göre son yılların en popüler oyunlarından olan Minecraft film olarak uyarlanıyor.

Ünlü film şirketi Warner Bros. oyunun geliştirici şirketinden telif haklarını aldı ve Lego: The Movie’nin yapımcısı olan Roy Lee filmi stüdyosu Vertigo ile çekecek. Marcus Persson ise Twitter hesabında bu konu hakkında bir tweet attı. Oldukça ilgi çeken tweet ise şu şekilde “Birileri Warner Brothers ile potansiyel bir Minecraft filmi üzerinde çalıştığımız bilgisini sızdırmaya çalışıyor. Bunu ben istedim.”

İlerleyen günlerde neler olur bilmiyoruz ama son yıllarda dünyayı kasıp kavuran Minecraft’in filminin de aynı etkiyi yapacağını tahmin etmek zor değil.