Forza 5 Drivatar Sistemiyle Bambaşka Bir Yarış Simülasyonu Sunacak!

Xbox One’da göreceğimiz Forza 5 içereceği Drivatar sistemiyle hiç görmediğimiz bir deneyim sunacak! Okumaya devam et Forza 5 Drivatar Sistemiyle Bambaşka Bir Yarış Simülasyonu Sunacak!

Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!

Respawn Entertainment merakla beklenen Titanfall ile E3 Microsoft konferansında sahneye çıktı. Okumaya devam et Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!

The Witcher 3 İlk Oynanış Videosu Göz Dolduruyor!

CD Project RED Microsoft konferansında sahne aldı ve sabırsızlıkla beklenen RPG’si The Witcher 3’ün ilk oynanış videosunu yayımladı! Okumaya devam et The Witcher 3 İlk Oynanış Videosu Göz Dolduruyor!

Microsoft Studios Project Spark İle Hayal Gücümüzü Uyandıracak!

E3 Microsoft konferansında ortaya çıkan bir diğer oyun da Project Spark’tı. Okumaya devam et Microsoft Studios Project Spark İle Hayal Gücümüzü Uyandıracak!

Swery65 “Xbox One’da Ben de Varım” Dedi!

Deadly Premonition ile bilinen yapımcı Swery65, Microsoft Studios desteğiyle hazırladıkları yeni projeleri D4’ü tanıttı! Okumaya devam et Swery65 “Xbox One’da Ben de Varım” Dedi!

Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!

Insomniac Games E3 Microsoft konferansında yeni oyunları Sunset Overdrive’a ait bir teaser yayımladı. Okumaya devam et Insomniac Sunset Overdrive İle Xbox One’a Geliyor!