OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

Konu net, filmi çekilmiş oyunlar. Ya da yok, filmi yapılmış oyunlar? Oyunu çekilmiş filmler? Ehm… Neyse. Karşınızda Filmi Çekilmiş 20 oyun!

Okumaya devam et OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Remedy Entertainment’in Xbox One’a özel sunmayı planladığı Quantum Break, Max Payne ile Alan Wake’in sunduğu tecrübeleri bir araya getiriyor! Okumaya devam et Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu! Okumaya devam et Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

2012 Oyunlarındaki 4 Başkan Karşı Karşıya Gelirse?

2012 içerisinde raflarda yerini alan en popüler oyunların ana karakterleri karşı karşıya geldi. Sonucu merak eden var mı? Okumaya devam et 2012 Oyunlarındaki 4 Başkan Karşı Karşıya Gelirse?

Max Payne 3: Painful Memories DLC Paketi 4 Aralıkta Piyasaya Çıkıyor

Max Payne’nin geçmişinden esinlenerek hazırlanmış multiplayer haritalar ve yeni silahlar içeren Painful Memories DLC paketi 4 Aralıkta piyasaya çıkıyor. Okumaya devam et Max Payne 3: Painful Memories DLC Paketi 4 Aralıkta Piyasaya Çıkıyor

GTA IV Eskimiyor: Oynanması Gereken 5 GTA IV Modu!

GTA V beklenirken daha eğlenceli bir GTA IV deneyimi yaşamanız için tavsiye edebileceğimiz modlarını bir araya getirdik.
Okumaya devam et GTA IV Eskimiyor: Oynanması Gereken 5 GTA IV Modu!