GOG.COM’da Yaz İndirimleri Fırsatı

DRM Free oyun satış sitelerinin başında gelen GOG.COM’da yaz indirimlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Efsane yapımları kaçırmayın. Okumaya devam et GOG.COM’da Yaz İndirimleri Fırsatı

E3 Sony Özel: Grim Fandango Geri Dönüyor!

Gelmiş geçmiş en iyi adventure oyunlarından birisi sayılan Grim Fandango PS4 ve PS Vita için remastered olarak geri dönüyor!

Okumaya devam et E3 Sony Özel: Grim Fandango Geri Dönüyor!

EA’den Star Wars Açıklaması

Electronic Arts, Star Wars’un yeni filmine oyun yapıp yapmayacakları hakkında konuştu.

LucasArts’ın Disney’in eline geçmesiyle birlikte hali hazırda zaten sağlam olmayan George Lucas’ın imajı iyice zedelendi. Bununla birlikte Disney’in yeni bir Star Wars filmi yapacağı söylentisi serinin fanatiklerinin sinirlerinin daha da gerilmesine neden oldu.

Bütün bu olaylar neticesinde daha önce çok sayıda film oyununa el atmış Electronic Arts’ın Star Wars’ın yeni çekilecek filmi için oyun yapıp yapmayacağı merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili Electronic çalışanı Blake Jorgensen’den yeni Star Wars filmine oyun yapmayacakları şeklinde bir açıklama geldi. Jorgensen “Film oyunları ile ilgili bunca yıllık tecrübemizden sonra, film oyunları yapmak istemediğimizden emin olduk, film oyunlarıyla işimiz bitti” şeklinde konuştu.

First Assault Aslında Star Wars Battlefront III’ün Ayak Sesi

Geçen ay LucasArts tarafından geliştirildiği iddia edilen Xbox oyunu Star Wars: First Assault ile ilgili haberler kulağımıza gelmişti. Okumaya devam et First Assault Aslında Star Wars Battlefront III’ün Ayak Sesi

Obsidian Entertainment Yeni Bir Star Wars Oyunu Peşinde!

Chris Avellone ve Obsidian Entertainment yeni bir Star Wars oyunu yapmak istiyor! Okumaya devam et Obsidian Entertainment Yeni Bir Star Wars Oyunu Peşinde!

Knights of the Old Republic Collection’a Hazır Mısınız?

Zamanının en başarılı oyunlarından olan Knights of the Old Republic 1 ve 2’nin birleştirilmiş özel koleksiyon paketi PC için yeniden piyasaya sürülüyor. Okumaya devam et Knights of the Old Republic Collection’a Hazır Mısınız?