Fable’ı Tekrar Oynamak İster Misiniz?

En masalsı atmosfer, HD tadında geri geliyor. Lionhead, Fable Anniversary’yi resmen açıkladı. Firmanın yaptığı duyuruya göre oyun, Xbox 360 için Şubat 2014’te oyun severlerle buluşacak. Fable Anniversary satışa sunulacağı tarih Kuzey Amerika için 4 Şubat, Asya için 6 Şubat ve Avrupa için 7 Şubat olacak.

Bu müjdeli haber ile birlikte, oyunu HD 1080p grafiklerle, yeniden düzenlenmiş seslerle, yeni bir arayüz ile, yeni achievement’lar ile ve hatta SmartGlass entegrasyonu ile birlikte tecrübe edebileceksiniz. Ayrıca oyunda PC versiyonu için eklenen “The Lost Chapters” bölümleri de yer alacak.

Şu habere zil takıp oynasam mı, yoksa Xbox 360 sahibi olamadığım için ağlasam mı bilemiyorum. Fable’ın ilk oyununu en az 6 defa bitirdim, sanırım… Grafikleri, müzikleri, hikayesi ve harika sanat yönetmenliği ile beni benden alıp bambaşka dünyalara götüren muhteşem bir masaldı Fable. Xbox 360 sahibi olan arkadaşların oyunu kesinlikle kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

Orijinal Fable Xbox 360’a Geri Geliyor!

Microsoft’un önemli stüdyoları arasında yer alan ve Fable serisiyle ün salan Lionhead Studios sevilen serilerinin ilk oyununu HD olarak yeniden bizlerle buluşturuyor! Okumaya devam et Orijinal Fable Xbox 360’a Geri Geliyor!