The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Valve’ın Source Filmmaker ile yapılan videolar arasında düzenlenen bir nevi SFM’in Oscar’ı Saxxy Awards 2013’ün adayları belirlendi. Kazananlar yarın açıklanıyor!

Okumaya devam et The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Capcom Ve Valve Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 Projesini Duyurdu

İnteraktif eğlence sektörünün en ünlü yayıncılarından ikisi arasındaki bu proje ile Left 4 Dead 2 karakterleri Resident Evil 6’nın PC versiyonuna konuk olurken, Resident Evil 6’daki düşmanlar da Left 4 Dead 2’nin PC versiyonunu istila edecekler. Okumaya devam et Capcom Ve Valve Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 Projesini Duyurdu

Left 4 Dead 2 için Back to School Modu Çıkışını Yaptı

Valve’nin zombi oyunu olan Left 4 Dead 2 modlar ile genişlemeye devam ediyor. Ara ara askıya alınarak 3 yılı aşkındır geliştirilen mod Back To School ise 1. versiyonu ile yayınlandı.

Okumaya devam et Left 4 Dead 2 için Back to School Modu Çıkışını Yaptı

Counter-Strike: Global Offensive Bugün Ön Siparişe Başlıyor!

Valve, Counter-Strike: Global Offensive’in ön sipariş bilgilerini açıklarken CS:GO Open Beta hakkında son gelişmelerde burada!

Okumaya devam et Counter-Strike: Global Offensive Bugün Ön Siparişe Başlıyor!

Yeni Ve Korkutucu Bir L4D Deneyimine Hazır Olun!

Valve’in gerçek zombi kabusunu yaşatan oyunu Left 4 Dead’e yapılan yeni bir hayran filmi, korkuyu iliklerinize kadar hissettirecek!

Okumaya devam et Yeni Ve Korkutucu Bir L4D Deneyimine Hazır Olun!

Steam Yaz İndirimleri 1.Gün Teklifleri

Merakla beklenen Steam Yaz İndirimleri, 12 Temmuz itibariyle başladı. 12 Temmuz’dan 22 Temmuz’a kadar sürecek olan yaz indirimleri boyunca biz de, sizin rehberiniz olma görevini üsteleneceğiz. Okumaya devam et Steam Yaz İndirimleri 1.Gün Teklifleri