Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

Orjinal Left 4 Dead geliştiricilerinden oluşan Turtle Rock Studios, 2K Games tarafından yayınlanacak yeni oyun Evolve‘un detaylarını verdi. Okumaya devam et Evolve Hakkında Son Gelişmeler (Video İçerir)

Yeni Bir Mod: Far Cry Z-DAY

Zombiler artık her yerde! Son zamanlarda dikkat çekmiştir mutlaka. Artık yapımlarda hayatta kalma ve zombi ikilisini her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Bu kervana katılan son şirkette Ubisoft oldu. Far Cry 3 ile “Open World” dediğimiz oyun türünde başarılı olmuştu. Daha sonrada ki zamanlarda hep bir ek paket diyebileceğimiz, hem de ayrı bir oyun olan Far Cry 3: Blood Dragon bizlere sunuldu. Blood Dragon temel olarak, 80’li yılların bilim kurgu ögeleri ile bizleri eğlendirmeyi amaçlamıştı ve öyle de oldu. Tüm bunlar olması na rağmen, gerçekten oyunda ki haritaya göre yapılan etkinlikler az kalıyordu. Bu yüzden Ubisoft, yeni bir mod olan “Far Cry Z-DAY” ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

far

İlk ismini okuduğunuzda aklınıza DayZ geldi büyük bir ihtimal. Mod yapımcısı “GC Vos”: “Isim olarak benzerlik taşıyor olmasına rağmen, içerik olarak bir çok değişikliğe sahip” açıklaması yaptı. Farkı olarak tamamen gerçek tek oyunculu hikayesi, çoklu bir hayatta kalma mücadelesi ve işe yaramaz insan sürüsünün olmaması belirtildi. Toplamda 12 bölümden oluşacak oyuna, böyle olunca Left 4 Dead ile Far Cry birleşimi diyebiliriz. Bunların yanında yeni seslendirmelerin ve müziklerin de bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

far1

1 Mart tarihinde “Open Beta” olarak oyun bizlere sunulması planlanıyor. Yedi dakikalık alfa sürümünden bizlere sunulan oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. Artık temelinde zombi olan yapımlar bizleri biraz sıkmaya başladı. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Valve’ın Source Filmmaker ile yapılan videolar arasında düzenlenen bir nevi SFM’in Oscar’ı Saxxy Awards 2013’ün adayları belirlendi. Kazananlar yarın açıklanıyor!

Okumaya devam et The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Half Life 3 mü?

Oyun dünyasının belki de en çok beklenen oyunu Half Life 3, sık sık üzerine dedikodular çıksa da, Valve oyunun yapılıp yapılmayacağı ile ilgili tek bir kelime bile etmiyor, yine ortaya atılan bir iddiaya göre Half Life 3 şu an geliştirilmekte olabilir. Okumaya devam et Half Life 3 mü?

Counter-Strike: Global Offensive Bugün Ön Siparişe Başlıyor!

Valve, Counter-Strike: Global Offensive’in ön sipariş bilgilerini açıklarken CS:GO Open Beta hakkında son gelişmelerde burada!

Okumaya devam et Counter-Strike: Global Offensive Bugün Ön Siparişe Başlıyor!