Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek’in Xbox One’a özel olarak tasarladığı Kinect destekli projesi Ryse firma için yeni bir serinin ilk adımı olabilir! Okumaya devam et Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Metal Gear Solid 5 Kinect ve SmartGlass Destekli Gelebilir!

Stealth – action türünün efsaneleşen örneklerinden Metal Gear Solid’in son halkası Phantom Pain Kinect ve SmartGlass desteğiyle gelebilir! Okumaya devam et Metal Gear Solid 5 Kinect ve SmartGlass Destekli Gelebilir!

Microsoft Studios Project Spark İle Hayal Gücümüzü Uyandıracak!

E3 Microsoft konferansında ortaya çıkan bir diğer oyun da Project Spark’tı. Okumaya devam et Microsoft Studios Project Spark İle Hayal Gücümüzü Uyandıracak!

PlayStation 4’ten Etkilenmeyen Adam: American McGee

Alice’in geliştiricisi American McGee, PS4’ün açıklanmasının pek heyecan verici olmadığını söyledi. Okumaya devam et PlayStation 4’ten Etkilenmeyen Adam: American McGee

Gears of War: Judgment İstanbul’u Sallamaya Geliyor!

Microsoft XBOX platformuna özel olarak geliştirilen “Gears of War: Judgment” D&R mağazalarında oyun severlerle buluşuyor. Okumaya devam et Gears of War: Judgment İstanbul’u Sallamaya Geliyor!

IllumiRoom Oturma Odanızı Oyun Alanına Çevirmeye Geliyor!

Kinect ile oyun deneyimimizi kontrolörlerden kurtaran Microsoft, bir sonraki çığır açacak projesi IllumiRoom’u tanıttı! Okumaya devam et IllumiRoom Oturma Odanızı Oyun Alanına Çevirmeye Geliyor!