Torment: Tides of Numenera Rekor Kırdı

InXile tarafından geliştirilen Torment: Tides of Numenera Kickstarter’da topladığı 4.150.000 Dolar ile Project Eternity’i geçerek tüm zamanların en çok hasılat elde eden Kickstarter projesi oldu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Rekor Kırdı

Torment: Tides of Numenara’nın İlk Oyuniçi Görüntüsü Yayınlandı

InXile Entertainment yapım aşamasındaki RPG oyunları Torment: Tides of Numenera’ya ait ilk oyuniçi ekran görüntüsünü yayınladı. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenara’nın İlk Oyuniçi Görüntüsü Yayınlandı

Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Planescape Torment’in ruhani takipçisi denilen Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone desteği geliyor! Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera’ya Chris Avellone Dopingi!

Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera’nın Kickstarter kampanyası başladığında 900.000$ hedef konulmuştu. Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarte’da 2 Milyon Doları Aştı!

Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Dijital oyun sektörünün son fenomeni Kickstarter yeni bir rekora mı imza atıyor? Okumaya devam et Torment: Tides of Numenera Kickstarter Rekoru Mu Kıracak?

Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

Tim Schafer’in başlattığı ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyen Kickstarter projesini artık duymayanınız kalmamıştır. Bir ay gibi kısa bir sürede yapımcılara istediklerinin kat kat üzerinde bir mali kaynak sağlayan Kickstarter’a başvuran ikinci isim olan Brian Fargo’nun Wasteland 2 projesinin başlattığı sırada bu muazzam olaya iştirak etmek isteyen bir isim daha vardı! Chris Avellone… Okumaya devam et Chris Avellone Planescape Torment’in Devamını Yapmaya Çekiniyor!

İşte Karşınızda Wasteland 2’nin İlk Ekran Görüntüsü!

Brian Fargo’nun liderliğindeki Inxile Entertainment ve Obsidian Entertainment işbirliğinde bir Kickstarter projesi olarak başlayan Wasteland 2’nin ilk ekran görüntüsü yayınlandı! Okumaya devam et İşte Karşınızda Wasteland 2’nin İlk Ekran Görüntüsü!