Battlelog Sistemi Next-Gen’e Özgü Olacak!

Battlefield 4 ile gelecek geliştirilmiş Battlelog sistemi yalnızca PC, PS3 ve Xbox One sürümlerinde kullanılabilecek. Okumaya devam et Battlelog Sistemi Next-Gen’e Özgü Olacak!

Black Flag’da 11 Hisar Bulunacak!

Assassin’s Creed serisinin son halkası Black Flag’da savaşabileceğimiz 11 hisar bulunacak. Okumaya devam et Black Flag’da 11 Hisar Bulunacak!

Witcher 3 İle Yalnızca Saldırı Animasyonları 96’ya Varacak!

Bugüne dek birçok detay bilgisine eriştiğimiz Witcher 3: The Wild Hunt ile ilgili yeni bilgiler açığa çıktı. Okumaya devam et Witcher 3 İle Yalnızca Saldırı Animasyonları 96’ya Varacak!

Oculust Rift Bir Gün Ücretsiz Bile Olabilir!

Kickstarter’da başarılı bir kampanyayla oyunculara “merhaba” diyen yeni nesil sanal gerçeklik başlığı Oculust Rift bir gün ücretsiz bile olabilir! Okumaya devam et Oculust Rift Bir Gün Ücretsiz Bile Olabilir!

GTA V’te Araç Modifikasyonunun Sınırı Yok!

Dün yayımlanan Grand Theft Auto V’in oynanış videosunun yankıları sürerken, yapımcılardan serinin hayranlarını çıldırtacak bir açıklama geldi. Okumaya devam et GTA V’te Araç Modifikasyonunun Sınırı Yok!

Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje hazırlığında! Okumaya devam et Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Remedy Entertainment’in Xbox One’a özel sunmayı planladığı Quantum Break, Max Payne ile Alan Wake’in sunduğu tecrübeleri bir araya getiriyor! Okumaya devam et Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Insomniac Games’in Xbox One için hazırladığı ilk oyun Sunset Overdrive sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak. Okumaya devam et Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!