Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Topluluk Yöneticisi Ashton Williams’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar, Call of Duty Ghosts 2’yi işaret ediyor olabilir. Okumaya devam et Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Çıkış Fragmanı

Efsanenin geri dönüşü daha iyi anlatılamazdı! Call of Duty Modern Warfare Remastered’ın Çıkış Fragmanı yayınlandı! Bekleyemiyoruz!

Okumaya devam et Call of Duty: Modern Warfare Remastered Çıkış Fragmanı

Call of Duty: Infinite Warfare’in Betası İçin Tarih Netleşti

Dünyadan sonra uzaya da el atacağımız Infinite Warfare’in beta tarihleri belli oldu. Okumaya devam et Call of Duty: Infinite Warfare’in Betası İçin Tarih Netleşti

EA Games Call of Duty ve Battlefield Rekabetinden Çekinmiyor

EA Games yöneticilerinden Laura Miele’ye göre Call of Duty ve Battlefield arasındaki kıyasıya rekabet son derece eğlenceli.
Okumaya devam et EA Games Call of Duty ve Battlefield Rekabetinden Çekinmiyor

CoD: Infinite Warfare Ön Sipariş Rakamları Yerlerde

Tanıtım fragmanı ile büyük bir nefrete maruz kalan Call of Duty: Infinite Warfare, ön siparişlerde çok düşük rakamlarda kaldı! Okumaya devam et CoD: Infinite Warfare Ön Sipariş Rakamları Yerlerde

Call of Duty: Modern Warfare Remaster Detayları

Infinity Ward’ın, Call of Duty: Modern Warfare için hazırladığı yeni remaster detayları açıklanacak.

Okumaya devam et Call of Duty: Modern Warfare Remaster Detayları

Call of Duty: Advenced Warfare’in Multiplayer’ı Kendini Gösterdi

Her yıl acaba grafikler nasıl olacak, geçen seneki aynı oyunu mu oyanayacağız, pişirip pişirip önümüze mi koyuyorlar tartışmalarıyla gündeme gelen Call of Duty: Advenced Warfare multiplayer videosuyla kendini göstermeye başladı.

Okumaya devam et Call of Duty: Advenced Warfare’in Multiplayer’ı Kendini Gösterdi

Eski Call of Duty Yapımcılarından Yeni Stüdyo

Bugün yaptıkları açıklamayla 4 eski Call of Duty yapımcısı sektörde yeni çığırlar açmak için biraya gelip yeni bir stüdyo kurduklarını açıkladı. Yeni Stüdyonun çalışma alanları ise çok ilginç.

Okumaya devam et Eski Call of Duty Yapımcılarından Yeni Stüdyo

Günün Dedikodusu! Modern Warfare Bitmedi!

Activision şu sıralar Infinity Ward’ın geliştirdiği son Call of Duty olan Ghosts ile bizleri meşgul ederken, yayımcı firmanın birlikte çalıştığı bir diğer stüdyo olan Sledgehammer sessizliğini bir dedikoduyla bozdu! Okumaya devam et Günün Dedikodusu! Modern Warfare Bitmedi!