Square Enix Oyunlarında Yüzde 75’e Varan İndirim Fırsatı

Playstore’da heyecan verici bir kampanya daha başlıyor. Square Enix’in popüler oyunları, 15 Mart – 19 Mart tarihleri arasında %75’e varan indirimler ve aylık 1 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor. Okumaya devam et Square Enix Oyunlarında Yüzde 75’e Varan İndirim Fırsatı

Hitman Absolution Easter Egg’i: Dondurma Arabası’nın İntikamı

İçinde bir çok easter egg bulunduran Hitman Absolution, en çarpıcı olanlarından biriyle karşımıza çıkıyor: Dondurma Arabası! Okumaya devam et Hitman Absolution Easter Egg’i: Dondurma Arabası’nın İntikamı

Hitman: Absolution İnceleme

Kel ve barkodlu dostumuz Ajan 47 uzun bir aradan sonra yeniden bizlerle. Okumaya devam et Hitman: Absolution İnceleme

Bir Sonraki Hitman Oyunu Çok Farklı Olacak!

6 yıl aradan sonra yeni oyunu Absolution ile dört gün önce hayranlarına merhaba diyen Hitman’in yönetmen koltuğundaki  Tore Blystad’ın açıklamaları serinin hayranlarını şaşırtacak gibi. Blystad’a göre bir sonraki Hitman oyunu bugüne dek gördüklerimizden çok farklı olacak. Sebep mi? Çünkü yapımcı firma değişmiş olacak! Okumaya devam et Bir Sonraki Hitman Oyunu Çok Farklı Olacak!

Hitman: Absolution İlk Gün DLC’leriyle Geldi!

Gerekmedikçe şiddete başvurmayan, kamuflaj ve gizlenme konusunda uzman, modern suikastçımız Ajan 47’nin 6 yıl aradan sonra bizlerle yeniden buluştuğu Absolution ilk gün DLC’leri ile birlikte geldi! Okumaya devam et Hitman: Absolution İlk Gün DLC’leriyle Geldi!

Absolution’da Online Pass Sistemi Bulunmuyor!

Hitman serisinin son halkası Absolution’ın raflardaki yerini almasına artık saatler kala, yayımcı firma Square Enix’ten serinin hayranlarının yüzünü güldürecek bir müjde geldi! Okumaya devam et Absolution’da Online Pass Sistemi Bulunmuyor!