‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?’ Faaliyeti Sonlandı

Bayram Sevinci’ne ait son faaliyet de bitti. PlayStore sponsorluğunda oyun kazananlar belli oldu.

Öncelikle bir hatırlatma yapalım. Sizden samimi olmanızı ve ‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?‘ sorusuna cevap vermenizi istemiştik. Vereceğiniz cevapları bize e-postayla ulaştırdınız, beklediğimizden fazla katılım gerçekleşti. Kurallarımıza uyan uymayan herkesin yazısını okumaya çaba gösterdik. Katılan, yorulan herkese teşekkür ederiz.

Gelen yazıların hepsi bizim için değerli, burada problem yok, fakat çoğu kişi aynı temadan yola çıkmış. Farklılığı, yani oyun kazanacakları, yazmış olduğunuz yazıların içerisinde bulunan cümlelerdeki vurgulardan yola çıkararak seçtik.

Oyun Kazananlar

 • Deniz Özsakarya – Borderlands 2
 • Furkan Kılıçaslan – Dishonored
 • Tolga Arık – The Elder Scrolls V: Skyrim + Dawnguard DLC’si

Not: Kendilerinden izin alıp yazılarını yayımlamayı düşünüyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi, gelen maillerinizle (izin alarak) bir yazı dizisi oluşturacağız.

Oyun kazanamayanlar üzülmesin, biliyorsunuz Oyun Fest, oyun vermeden duramıyor.

Oyunları Nasıl Temin Edeceksiniz?

https://www.facebook.com/oyunfest linkini açın. Oyun Fest Facebook sayfası yöneticisine özel mesaj gönderme bölümünden talihliler, kazandıkları oyunun adını e-posta adreslerini yazıp mesaj atmalılar. Böylece biz de talihli ile iletişim kurmuş olacağız ve gerekeni yapacağız.

Not: www.playstore.com üyeliğine sahip olmanız lazım.

Sürpriz Teklif

Bize bu tür yarışmalarda yazı yazan okuyucularımıza yazarlık teklifinde de bulunabileceğiz. Oyun kazansanız da kazanmasanız da lütfen e-postalarınızı kontrol edin, belki size bir gün e-posta göndeririz. Unutmayın, hala ailemize katılma şansınız var veya dışarıdan da bize yazılar gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için önce buraya sonra da buraya bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yeni faaliyetleri kaçırmamak için bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Bayram Sevinci’nin İlk Talihlileri Belli Oldu

Hem bayram hem de faaliyetlerimizin heyecanı sonlanıyor. Biten faaliyetlerde oyun/e-pin kazanan talihliler haberin devamında sizleri bekliyor. Okumaya devam et Bayram Sevinci’nin İlk Talihlileri Belli Oldu

Bayram Sevincinde 5. Gün: PlayStore Sürprizi

Bayram Sevinci’nde son faaliyet için hazır mısınız? PlayStore sponsorluğunda Dishonored, Borderlands 2 ve The Elder Scrolls V: Skyrim hediye ediyoruz.

Sosyal ağlardan yürtüttüğümüz diğer faaliyetlere nazaran, bu sefer sizi farklı bir uğraş bekliyor. İlk önce hediyelerimizi tam olarak bir öğrenelim:

 • Dishonored
 • Borderlands 2
 • The Elder Scrolls V: Skyrim + Dawnguard DLC’si

Eğer bu oyunlardan birini kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey samimi olmak. Evet, yanlış okumadınız! Sizden samimi olmanızı istiyoruz. Size bir sorumuz var, ödüller cevaplarınızda gizli…

İşte O Soru

Neden oyun oynuyorsunuz?

Yapmanız Gerekenler

 1. Samimi olun.
 2. Sorduğumuz soruya en az 250 en fazla 1000 karakter olmak şartıyla cevap vermelisiniz. Üst sınır biraz daha aşılabilir ama lütfen verdiğimiz değerler büyüklüğünde yazın.
 3. Cevabınızı faaliyet@oyunfest.com’a metin olarak gönderin. Sizden text ya da word dosyası istemiyoruz, bize metin şeklinde e-posta gönderin.
 4. https://www.playstore.com/‘da profil oluşturmalısınız. Zira oyunlarınız PlayStore’daki profilinize eklenecektir.
 5. Sabırla 1 Kasım’ı bekleyin. Sonuçlar 1 Kasım’da sitemizde açıklanacak.

Sonuç Nasıl Belirlenecek?

Yönetim olarak bize göndermiş olduğunuz cevapları okuyacağız, gelen e-postalar arasında bizi en çok etkileyen üç kişiyi seçeceğiz.

Not: Sorumuza cevap vererek oyun kazanamayanlar üzülmesinler! İlerleyen haftalarda ‘Okurlarımız Neden Oyun Oynuyor?’ adlı bir makale dizisiyle yazılarınızı (izin alarak) sitemizde yayımlayacağız. En çok yorum/beğeni alan yazılar ayrıca ödüllendirilecek. Kısacası, biz sizin yüzünüzü güldürmeye gücümüz yettiğince devam edeceğiz…

PlayStore‘a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca

Yeni faaliyetleri kaçırmamak için bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Beta aşamasındaki forumumuza üye olun, ailemizi beraber şekillendirelim:

http://www.oyunfest.com/forum/forum.php

Bayram Sevincinde 4. Gün: Indie + Hawken Patlaması

Bayram Sevinci’nde üç günü geride bıraktık ama heyecan devam ediyor. Yeni bir gün ve yeni hediyeler haberin devamında sizleri bekliyor. Okumaya devam et Bayram Sevincinde 4. Gün: Indie + Hawken Patlaması

Bayram Sevincinde 2. Gün: Assassin’s Creed

Bayram Sevinci faaliyetlerimizin ikinci günündeyiz. Assassin’s Creed 1092 sponsorluğunda AC oyunları dağıtıyoruz. Okumaya devam et Bayram Sevincinde 2. Gün: Assassin’s Creed