Gamescom 2016’da Efsane Half Life 3 Şakası

Gamescom 2016’da yıllardır merakla beklediğimiz Half Life 3 kendini gösterdi. Ama sanılandan çok daha farklı bir şekilde. Okumaya devam et Gamescom 2016’da Efsane Half Life 3 Şakası

Yine Bir Half Life 3 Söylentisi!

Valve, Portal 2’yi ilk açıkladığında bunu orijinal Portal oyununa bir patch getirerek yapmıştı. Bu bahsettiğimiz güncelleme, oyuna mesajları düzenleyen ve oyunun sonunu belli belirsizi değiştiren radyolar eklemişti. Okumaya devam et Yine Bir Half Life 3 Söylentisi!

Half Life 3 mü?

Oyun dünyasının belki de en çok beklenen oyunu Half Life 3, sık sık üzerine dedikodular çıksa da, Valve oyunun yapılıp yapılmayacağı ile ilgili tek bir kelime bile etmiyor, yine ortaya atılan bir iddiaya göre Half Life 3 şu an geliştirilmekte olabilir. Okumaya devam et Half Life 3 mü?

Half-Life 3 ve Dragon Age 3 Gamescom’da Görücüye Mi Çıkıyor?

Almanya’da düzenlenen Gamescom etkinliğine sayılı zaman kala hangi sürprizlere gebe olduğunu merakla beklediğimiz fuar hakkında yayılan dedikodu oyun camiasını çalkaladı! İddialara göre bu yıl düzenlenen Gamescom’da yıllar yılı beklediğimiz Half-Life 3 ve uzun zamandır sessizliğini koruyan Dragon Age 3 gösterilecek! Okumaya devam et Half-Life 3 ve Dragon Age 3 Gamescom’da Görücüye Mi Çıkıyor?

Half-Life 3’ün Konsept Çalışmaları Sızdı!

Valve’nin yaşayan efsanesi Half-Life’ın 5 yıldır beklenen son üyesi Half-Life 3’ün konsept çalışmaları sızdırıldı! Okumaya devam et Half-Life 3’ün Konsept Çalışmaları Sızdı!