GTA VI İçin Bomba İddialar: Özlediğimiz Şehre Geri Dönüyoruz

Ünlü bir YouTube kullanıcısı Rockstar Games’ten elde ettiği bilgiler sayesinde sıradaki GTA oyununun nerede geçeceğini ve çıkış yılını sızdırdığını iddia etti. Okumaya devam et GTA VI İçin Bomba İddialar: Özlediğimiz Şehre Geri Dönüyoruz

Take-Two Interactive Para Basmaya Devam Ediyor

Grand Theft Auto 5, Grand Theft Auto Online ve Evolve sayesinde Take-Two Interactive bu mali yılda da kâr açıklamaya devam ediyor.

Okumaya devam et Take-Two Interactive Para Basmaya Devam Ediyor

Take-Two Interactive’e Göre Rockstar Heyecan Verici Projeler Peşinde

Take-Two Interactive finansal durumunu açıklarken bünyesindeki firmalar hakkında bilgiler vermekten de geri kalmadı. Okumaya devam et Take-Two Interactive’e Göre Rockstar Heyecan Verici Projeler Peşinde

GTA V’in Yeni Güncellemesi İle Pamuk Eller Cebe Gidiyor!

Ill Gotten Gains güncellemelerinin ikinci bölümü hazır, gelen içeriklerin değeri 6.215.000 Dolar! Okumaya devam et GTA V’in Yeni Güncellemesi İle Pamuk Eller Cebe Gidiyor!

GTA V Eski Ve Yeni Nesil Karşılaştırması Tek Videoda

Yeni nesil GTA V’e yaramış olacakki, karşılaştırmada uçurumlar olmuş. Okumaya devam et GTA V Eski Ve Yeni Nesil Karşılaştırması Tek Videoda

Grand Theft Auto V PC İçin Ön Siparişte!

Rockstar bu hafta GTA V’in bu sonbahar Next-Gen konsollara ve PC için çıkacağını açıklamıştı. Artık zulada biriktirdiğiniz paraları harcama zamanı!

Okumaya devam et Grand Theft Auto V PC İçin Ön Siparişte!

Oyuncular 3.45 Milyar Dolar Harcadılar

Oyun dünyasında dönen paraların çok yüksek olduğu bir gerçek, sadece Amerika Birleşik Devletlerin’de bu yılın son çeyreği içerisinde oyun camiasında dönen parayı görünce dudağınız uçuklayabilir.

NPD grubun yaptığı açıklamaya göre ABD’li tüketiciler, bu yılın son çeyreğinde video oyunlarına tam 3.45 milyor dolar gibi devasa bir harcama yaptı.

Burada liderliği 800 milyon dolarlık açılışıyla tüm zamanların tek günlük rekorlarını tuzla buz eden Grand Theft Auto 5 yer alıyor. Pastadan pay alan en ilginç kısım ise dijital paketler (DLC, abonelikler, mobil oyunlar vs) oldu. Dijital paketler pastadan 1.75 milyar dolar gibi devasa bir pay alırken, normal oyunların payı 1.30 milyar dolar oldu. İkinci el satışlar ve kiralamalar ise 486 milyon dolar gibi hatırı sayılır bir paya sahip.