Bu Haftanın Oyunları 11 – 17 Mart 2013

Bu hafta bombalar haftası olarak adlandırılabilir. Bakın yeni içerisine girdiğimiz hafta hangi oyunlar satışa çıkıyor? Okumaya devam et Bu Haftanın Oyunları 11 – 17 Mart 2013

God of War’da Yenilecek Tanrı Bitmez!

Şu ana kadar beş tane God of War oyunu çıktı. Her birinde Kratos farklı farklı rakiplerle dövüştü, onları kesip biçti. Okumaya devam et God of War’da Yenilecek Tanrı Bitmez!

God of War: Ascension’dan Demoya Özel Video!

Bu neslin Kratos’lu son macerası God of War: Ascension’dan demo öncesi son bir trailer yayımlandı. Okumaya devam et God of War: Ascension’dan Demoya Özel Video!

God of War: Ascension Alanlar Last of Us’ı İlk Elden Deneyebilecek!

Playstation 3 kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği iki oyun olan God of War: Ascension ve The Last of Us’tan işbirliği! The Last of Us’ın demosunu ilk oynayan olmak istiyorsanız God of War: Ascension’ı satın almanız gerekecek! Okumaya devam et God of War: Ascension Alanlar Last of Us’ı İlk Elden Deneyebilecek!

God of War: Ascension Multiplayer Beta Başladı

Rise of The Warrior aracılığıyla God of War: Ascension Multiplayer Beta kodu edinen oyuncular bu günden itibaren betayı indirip oynamaya başlayabilirler. Okumaya devam et God of War: Ascension Multiplayer Beta Başladı